Yalova Hasta Bakıcı Şirketi ve Yaşlı Bakıcısı Hizmetleri

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 22 Nisan 2018
Konum : Yalova Merkez/Yalova, Türkiye

Yalova hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı şirketi bakım hizmetleri için bir arayışınız varsa yakınlarınıza güvenilir bakıcıyı biz istihdam ediyoruz. Hasta ve yaşlı yakınlarınızın bakım ihtiyaçları için bizi arayın. Geniş insan kaynakları yönetimimizle size istediğiniz özellikte refakatçi ve hemşireyi sağlayalım.

Yalova Hasta Bakıcı Hizmetlerimiz Neler?

Yalova’da hasta bakıcı olarak tüm hizmetleri verebilecek uzman refakatçileri sizin için istihdam ediyoruz. Felç Demans Alzheimer Yatalak Hasta Uzman Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz. Yalova merkez ve çevresine hizmet veriyoruz. Yalova’nın tüm ilçelerinde çalışabilecek hasta bakıcılar için bizimle iletişime geçin. Yalova hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı için tıklayın.

Hasta Bakıcısı Ücretleri

Yaşlı ve hasta bakıcısı maaşları, hasta bakıcı ücretleri hasta ve diğer durumlara göre değişiklik gösterebiliyor. Yalova ve çevresi için yaşlı – hasta bakıcısı ücretleri ise 500 $ gibi ücretlerde olabilir, bizi arayın.

Yalova hasta bakıcı hizmeti ve şirketinden danışmanlık almak için Hasta Bakar’a başvurun.

 

 

Konum

Yalova Merkez/Yalova, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst