İlan tarihi 4 Ocak 2018 / 189
Fiyat : ₺ 500.00
Konum : Cumhuriyet Mah.

Vip Araç Kiralama, acentamızın memnuniyet sunduğu genel bir hizmettir. lüks araçlarımızın hepsi vip olarak geçer, sizin konforunuza ve tarzınıza uygun olan tüm vip araçlarımızı Ana Sayfa‘mızdan görebilirsiniz.

Vip Araç Kiralama pek çoklarımızın tercih ettiği bir şey, keyfini sürmek kadar, yararları da çoktur vip araç kiralamanın. Düğününüzü güzelleştirir, iş görüşmenize katkısı azımsanacak gibi değildir. Turistik gezilerinizi de Lüks Araç ile yapabilir, vip araçlarımızın konforunu sürebilirsiniz. Ayrıca vip araçlarımızın kiralamasını yaparken şöförlü araç kiralama isteğinize de acentamız cevap vermektedir. Şöförlü araç kiralama sayfamımıza da bakabilirsiniz.

Vip araç kiralama isteğiniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Acentamızdan araçlarımız ve kiralama süreci hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz.

Vip Araç Kiralama

Vip Araç Kiralama, acentamızın memnuniyet sunduğu genel bir hizmettir. lüks araçlarımızın hepsi vip olarak geçer, sizin konforunuza ve tarzınıza uygun olan tüm vip araçlarımızı Ana Sayfa‘mızdan görebilirsiniz.

Vip Araç Kiralama pekçoklarımızın tercih ettiği bir şey, keyfini sürmek kadar, yararları da çoktur vip araç kiralamanın. Düğününüzü güzelleştirir, iş görüşmenize katkısı azımsanacak gibi değildir. Turistik gezilerinizi de Lüks Araç ile yapabilir, vip araçlarımızın konforunu sürebilirsiniz. Ayrıca vip araçlarımızın kiralamasını yaparken şöförlü araç kiralama isteğinize de acentamız cevap vermektedir. Şöförlü araç kiralama sayfamımıza da bakabilirsiniz.

Vip araç kiralama isteğiniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Acentamızdan araçlarımız ve kiralama süreci hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: