Bu ilan Bencekirala.com tarafından doğrulandı.
İlan tarihi 7 Mart 2018 / 130
Fiyat : ₺ 1,000.00
Kategori : Sahne Ses Müzik

Müzik organizasyon konusunda deneyimli ekibimiz ve tecrübemiz ile birlikte kusursuz bir davet için uzmanlıklarını siz davet sahipleriyle paylaşan true sound uzun yıllardır sektöründe başarılar kaydetmiş, siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmiştir. Truesoundd olarak vizyonumuz şirketimizi yeniliklere açık tutarak ilerleyen zamandada tercih edilen bir firma haline getirmek için tüm gayretimizi göstermektir. Misyonumuz ise bütün bilgi birikimimizi, beceri ve yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanıp organizasyonu hatasız sonuçlandırarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

Ses Sistemleri
Kaliteli bir ses sisteminin bana ne faydası olacak demeyin! Organizasyon alanına kurulan iyi bir ses sistemi, sesin vurgularına ilgi çekilmesi, ses dağılımının iyi sağlanması, çevresel faktörlerden oluşacak gürültünün en aza indirilmesi, mekandaki tüm noktalara eşit ses iletimi sağlanması demektir. Böylelikle misafirleriniz gereksiz baş ağrısı yerine, kulaklarına dolan etkileyici ezgilerle organizasyonunuzdan ayrılacaktır.

Işık Sistemleri
Organizasyonunuzu ışıklarla süslemenin en teknolojik yolu ışık sistemi hizmeti almanızdır. Farklı bir organizasyon planlıyorsanız, klasik gösteriler ve eğlencelerin ötesinde ışık gösterileri ile hem keyifli bir organizasyona imza atabilir hemde lazer şekilleri ile size özel bir gösteri sunabilirsiniz.

DJ Hizmeti
Bütün organizasyonlarınızda profesyonel DJ! Lerimiz tecrübe ve müzik bilgileriyle sizlere unutulmaz anlar yaşatacak hatta organizasyonun günlerce konuşulmasını sağlayacaktır.

Sahne Hizmeti
Mezuniyet törenleri, konser, kongre, açılış, lansman, defile gibi organizasyonlarınızda sahne veya podyum kiralayabilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Düğün Orkestrası
Düğün orkestrası , davetlilerin ruh haline göre sevilen, davetlileri eğlendiren şarkıları uzatabilir. Şarkıları daha hızlı, hareketli ya da yavaş söyleyebilir veya şarkının tarzını enstrümanlar yardımıyla ortama uydurabilir. Davetlilerin enerjisini şarkılara anlık olarak yansıtmak düğün orkestrası için daha kolay olacaktır. Tecrübeli, deneyimli ve geniş repertuara sahip gruplarımız sayesinde davetliler unutulmaz bir gece yaşayacaktır.

Karşılama Orkestrası (Trio)
Karşılama ve kokteyl müzik gruplarımız ile vals, tango, napoliten, latin, jazz standartları ve bilinen klasik müzik eserlerinden hazırladığımız repertuarımızı seslendirerek misafirlerimizi karşılıyor ve bu sayede organizasyona farklılık katıyoruz.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: