İlan tarihi 15 Kasım 2017 / 229
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Hobi Bahçesi
Konum : Tekirdağ

TarlamBenim nedir? Ne Yapar ?

TarlamBenim, mevsiminde ürünler yetiştirebileceğiniz, aynı zamanda online olarak yönetilebilen gerçek zamanlı tarlanızdır. TarlamBenim’ in profesyonel ekibi, tarlanızın ekim, bakım gibi işlemlerini sizin adınıza uygular ve hasadı belirteceğiniz adrese gönderilmesini sağlar. Bunun yanında dilerseniz ücretsiz üye olup ,köy pazarından alış veriş yapabilirsiniz. Market raflarına gitmek yerine, online vereceğiniz siparişlerle hem daha ucuz hem de taptaze sebze ve yeşilliklere sahip olabilirsiniz. 

Peki Neden Tarlam Benim ?

Çünkü doğal dengeyi kurmak konusunda kurallarımız var. TarlamBenim, ekim ve bakım yöntemlerinden, hasat ve kargo gönderimine kadar tüm süreçlerde sağlıklı, doğal koşullar sunmakta. 

Tarlandan Ne Kadar Ürün Alırsın ?

Doğaya zararlı kimyasalların, hormonların veya GDO’nun kullanılmadığı TarlamBenim de geçerli olan tek şey doğallıktır. Amacımız tarlanızın tüm bakımlarını doğal esaslara uygun koşullarda ve en yüksek standartlarda gerçekleştirmektir. Tarlanız size, çevre koşullarının el verdiği ölçüde çıkan tüm ürünleri sunacak. Miktar konusunda, kilogram veya adet garantisi veremiyoruz. Çünkü doğal tarımda miktar, sezonun çevre koşullarına göre şekilleniyor. Bazı sezonlarda bir üründen daha yüksek ürün alınabiliyorken, farklı bir üründen değişken çevre şartları nedeniyle düşük miktarda ürün alınabilir. Bu yüzden size bir önerimiz var: Tarlanız için ürün çeşitliliği oluşturun

Tarlam İçin Ne Ödeyeceğim ?

TarlamBenim’ de tarlanızı ayda sadece 250 TL’ ye hemen kiralayabilirsiniz. Kiralanabilen en küçük alan 25 metrekaredir. Tarlanızı 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz.Bir yıllık toplam bedel 2.700 TL’ dir. Bu fiyata; tarla, fide, tohum, tüm bakım ve hasat işlemleri ayrıca İstanbul içi gönderim bedeli dahildir (Yıllık üyeliklerde). Dilerseniz en az 3 ay süreyle de tarla kiralayabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir.

Tarlalarımız Nerede Bulunuyor ?

Tarlalarımız İstanbul’ da ve Tekirdağ’ da bulunmakta. Dilerseniz Tekirdağ’ da yada İstanbul’dan tarla kiralayabilirsiniz.
Tarlamı Nasıl Kiralayabilirim ?
Çok kolay. TarlamBenim’ de tarla edinmeler, iki farklı yolla gerçekleşmekte.
1.yol :
Kişiye özel randevu sistemiyle, Tekirdağ/Marmaraereğlisi’ nde bulunan Çeşmeli Köyü’ ndeki tarlamıza gelip, sistemin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini yakından görebilirsiniz. Randevu talebinizi iletisim@tarlambenim.com adresine ulaştırabilirsiniz.
2.yol :
Yine kişiye özel online randevu sistemi ile Skype üzerinden görüşmeyi sağlayarak, yüzyüze sistem ihtiyaçlarını görüşebiliriz.
Online Yönetim Ekranını Ne Zaman Kullanabileceğim ?
Gerçek zamanlı TarlamBenim tarlanızı yönetebilmeniz için hazırladığımız kontrol ekranı, tarla kiralama işleminizin ardından hemen aktifleşecektir.
Kaç Çeşit Ürün Ekilebilir?
TarlamBenim tarlaları, verimli üretim için sıralara bölünmüştür. Her bir TarlamBenim tarlası 6 sıradan oluşur. Bu sayede, tarlanızda 6 (Bu sayı sezon ürünlerine bağlı olarak değişebilir) farklı çeşitte ürün yetiştirebilirsiniz. Sıra sayısını 12′ ye yükseltmek isteyen üyelerimiz için EK PAKET seçeneği de opsiyonel olarak bulunuyor.
Tarlamla Nasıl İlgileneceğim ?
Tarlanızın tüm işlemleriyle sizin adınıza biz yakından ilgileniyoruz. Eğer isterseniz işlemleri kendiniz de yapabilirsiniz. Bizim tercihimiz toprağa sizin de elinizin değmesi, çocuklarınıza kendi çapaladığınız sebzelerle yemekler yapmanız.
Ürünlerim Bana Nasıl Ulaştırılacak ?
Tüm mahsulünüzü İstanbul içinde belirttiğiniz adrese (yıllık üyeliğiniz dahilinde ve ücretsiz olarak) araçlarımız ile ulaştırıyoruz.
Tarlama Gelebilir miyim ?
Elbette. Tarla, sizin tarlanız. Tekirdağ Marmaraereğlisi’ nde yer alan tarlalarımıza gelerek, kendi tarlanızı dilediğiniz zaman görebilir ve bizzat siz ilgilenebilirsiniz.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: