For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İş Makineleri & Sanayi Tarım Makineleri

TarlamBenim nedir? Ne Yapar ?


  • TarlamBenim nedir? Ne Yapar ?

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 15 Kasım 2017
Konum : Çeşmeli Köyü, Çeşmeli Mahallesi, Marmaraereğlisi/Tekirdağ, Türkiye

TarlamBenim nedir? Ne Yapar ?

TarlamBenim, mevsiminde ürünler yetiştirebileceğiniz, aynı zamanda online olarak yönetilebilen gerçek zamanlı tarlanızdır. TarlamBenim’ in profesyonel ekibi, tarlanızın ekim, bakım gibi işlemlerini sizin adınıza uygular ve hasadı belirteceğiniz adrese gönderilmesini sağlar. Bunun yanında dilerseniz ücretsiz üye olup ,köy pazarından alış veriş yapabilirsiniz. Market raflarına gitmek yerine, online vereceğiniz siparişlerle hem daha ucuz hem de taptaze sebze ve yeşilliklere sahip olabilirsiniz.

Peki Neden Tarlam Benim ?

Çünkü doğal dengeyi kurmak konusunda kurallarımız var. TarlamBenim, ekim ve bakım yöntemlerinden, hasat ve kargo gönderimine kadar tüm süreçlerde sağlıklı, doğal koşullar sunmakta.

Tarlandan Ne Kadar Ürün Alırsın ?

Doğaya zararlı kimyasalların, hormonların veya GDO’nun kullanılmadığı TarlamBenim de geçerli olan tek şey doğallıktır. Amacımız tarlanızın tüm bakımlarını doğal esaslara uygun koşullarda ve en yüksek standartlarda gerçekleştirmektir. Tarlanız size, çevre koşullarının el verdiği ölçüde çıkan tüm ürünleri sunacak. Miktar konusunda, kilogram veya adet garantisi veremiyoruz. Çünkü doğal tarımda miktar, sezonun çevre koşullarına göre şekilleniyor. Bazı sezonlarda bir üründen daha yüksek ürün alınabiliyorken, farklı bir üründen değişken çevre şartları nedeniyle düşük miktarda ürün alınabilir. Bu yüzden size bir önerimiz var: Tarlanız için ürün çeşitliliği oluşturunKonum

Benzer İlanlar

Üst