İlan tarihi 15 Kasım 2017 / 238
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Diğer
Konum : Bursa

Merkezi Bursada olan Kadıoğlu Makina Ltd. Şti. pekçok ürününün montajını, depolamasını ve pazarlamasını Otosansit Sanayi sitesindeki 4750 m2 kapalı alanda sürdürmektedir. Yine Otosansit Sanayii Sitesinde bir de showroom’u bulunmaktadır.

Ana faaliyet alanlarını bahçe tarımına yönelik hasat makinaları ile toprak işleme makinaları; motorlu tırpan, ağaç kesim motoru gibi açık hava güç ürünlerinin 1000 kalemin üzerinde çeşit yedek parçalarının üretimi ve ithalatı oluşturmaktadır.

Kadıoğlu, yıllık cirosunda ürettiği ürünlerin payı ortalama %75, ithalatını yaptığı ürünlerin payı ise %25’dir. Cirosunun %80’ini yurtiçi satış oluşturmaktadır.

1975 yılından beri pazar içerisinde bulunan Kadıoğlu Makine, pazar ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek üretim grubuna dahil etmeyi ve pazara sürmeyi bir değer olarak benimsemiştir.

Kalite Kontrol
İleri teknolojiyi yüksek beceri ile kullanan genç, dinamik ekip koordineli çalışması ile Kadıoğlu kalite anlayışını ürünlerine yansıtır.
Satış Sonrası Hizmet
Satış sonrası destek sistemi talebe bağlı olarak Kadıoğlu Makina’nın kendisi veya bayileri aracılığıyla müşterilerine anında yanıt vermek üzere kurulmuştur. Firmanın 2013 yılı itibariyle Türkiye de 130 aktif bayii ve 640 firma ile satışa yönelik ticari ilişkisi vardır. Yedek parça ve servis hizmetindeki başarıyı dostlarıyla etkin çalışması getirmektedir.
AR-GE
4 arge mühendisi 10 tecrübeli teknik elemanıyla araştırma ve geliştirmeye verilen önem “Kadıoğlu” markasının gelecekte de var olma arzusunun en büyük göstergesidir.
Vizyon
Kaliteden ödün vermeden üretimdeki başarımızı arttırmak.
Misyon
Yaptığımız işin gereğini yaparak milli ekonomiye katkı sağlayan bir firma olmak.
Çalışma İlkesi
Sosyal, ticari ilişkilerde samimiyet ve güven.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: