Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 16 Kasım 2017
Konum : Koşuyolu Mahallesi, Asmadalı Sokak, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Karavan Kiralama

Karavan kiralama hizmetinde benzersiz bir yaklaşım benimseyen motokaravan kiralama şirketi CASAVAN ile tanışın. Bizce karavan tatili, kolay, size özel, eğlenceli ve macera dolu olmalı. Karavan kiralamak için yurtiçi ve yurtdışından misafirlerimizin CASAVAN’ı seçmesinin nedeni de bu.
Karavan tatili konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ve tatiliniz boyunca ev konforunda seyahat edip konaklamanız için özel olarak dizayn edilmiş yeni motokaravanlarımız ile size de yardımcı olmayı çok isteriz.
Motokaravan’la tatil, kontrolun sizde olduğu, dilediğiniz yerde durup, dilediğiniz gibi dinlenebileceğiniz ya da eğlenebileceğiniz benzersiz bir deneyimdir. Motokaravan kiralayarak, alabildiğine uzanabilirsiniz yollara, ya da bir gölün, nehrin kenarında günlerinizi geçirebilirsiniz. Kimi zaman bir ağacın altı sizin sıcak yuvanız, kimi zaman bir dağın tepesi.CASAVAN ile kendi hızınızda özgürce tatilinizi doğa ile başbaşa geçirebilirsiniz.

Kiralık Karavanlar Hakkında

İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Dalaman ve Bodrum çıkışlı 2-6 kişilik  kiralık karavanlarımız ile sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir motokaravan tatili yaşamanız dileğiyle…
Araçlarımız klimalı olup, yastık-çarşaf-nevresim, kap-kacak, tencere-tava, elektrik uzatma kablosu, su hortumu. LPG tüp, ocak, sıcak su termosifonu, duş-tuvalet ve 12V ile çalışan kompresörlü buzdolabı gibi karavanda yaşamak için gereken temel gereçler standart olarak bulunmaktadır. Kış koşullarında kullanım rahatlığı için tüm karavanlarımızda aracın motorundan bağımsız özel ısıtma sistemi bulunmaktadır.
“Türkiye’yi bir de karavanın penceresinden keşfedin.”

 

 

Konum

Koşuyolu Mahallesi, Asmadalı Sokak, Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst