Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 20 Kasım 2017
Konum : İstanbul, Türkiye

Sağlıklı ve zinde bir yaşam için “Spor aletleri kiralama hizmeti veren firmamızda dilediğiniz spor aletine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Bizler uygun fiyatlı satış yaparken aynı zamanda sizlerin sürekli kullanacakları ürünlerin de kullanım ömrünün uzun olmasına yani kaliteli ürünler satmaya dikkat etmekteyiz.

Spor aletleri pahalı diyerek spor salonlarına akın eden fakat belirli bir zaman sonra spor salonuna da gitmeyi bırakan müşterilerimiz için spor aletleri satış kampanyalarımız devam etmektedir.

Ayrıca spor salonları için de toplu spor aleti satışlarımız de bulunmaktadır. Spor aleti almadan önce tabi ki doktorunuz ile ortak bir karar almanız sizlerin sağlığı açısından da oldukça önemlidir.

Fakat küçük çaplı ve sadece vücudunuzu geliştirmek için bir spor aleti almak isterseniz ya da geçici bir süreliğine spor aletini kiralamak isterseniz spor aleti kiralama firması olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kısa süreliğine bir tatile gittiğinizi düşünelim ve sadece tatilde tuttuğunuz evde aynı zamanda spor aleti ile tatilinizi değerlendirmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için de geçici bir süreliğine spor aleti kiralama talebiniz olabilir.

Bizler 1.Kaliteli ürünlerimiz ile ve sizleri kurulum aşamasında da yormayan ürün çeşitlerimiz ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizlere firmamız bünyesinde bulabileceğiniz ve en çok tercih edilen ürün çeşitlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Genellikle spor aleti denildiğinde insanların aklına ilk olarak koşu bandı gelmektedir. Koşu bandı hem evinizde hem de kullanmak istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kurulumu ve kullanışı kolay olan bir spor aletidir.

Her spor aletini sadece spor yapmak için değil aynı zamanda vücudunuzu da forma sokmak ve şekil alması için yardımcı kaynak olarak da kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin arasında da halter ve mekik aleti gelmektedir.

Spor aletlerini temin etmek isteyen müşterilerimiz özellikle ikinci el spor aletlerinin fiyatları ve temizliği konusunda tereddüt yaşamaktadırlar.

Bizler spor aletleri kiralama firması olarak kiraladığımız ve sattığımız ürünlerin garantisine ve kalitesine kendimizi ve yaptığımız işleri referans olarak göstermekteyiz.

Dilerseniz sadece ikinci el değil sıfır ürünlerimizin de satışını uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Spor aletlerini temin ettikten sonra ve sizlere uygun olan spor aletini seçtikten sonra yapmanız gereken uygun ayarlarda aletleri kullanmaktır. İşin bu kısmında sizlerin kendi vücudunuzu tanıma işi araya girmektedir.

Dilerseniz doktor kontrolünde ya da dilerseniz sadece formada kalmak için kendi çabalarınız ile spor aletlerini kullanabilirsiniz. Profesyonel olarak kullanıma uygun olan spor aletlerinin daha çok fonksiyona sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

Spor aletleri kiralama şirketi olarak firmamız bünyesinde ayrıca engelli arkadaşlarımız için de kullanıma uygun olan spor aletlerini bulabilirsiniz. Spor genel olarak da oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Her dalda yapılan spor için ayrı ayrı spor aletlerini de bulmanız mümkündür. Sadece sizlerin hangi spor dalına ait aletleri kullanmak istemenize bağlıdır.

Artık yaşadığımız şehirlerde rahatça ve doğa ile iç içe bir şekilde spor yapmak pek de mümkün değil olmamaktadır. Bunun için de ev konforunda rahatlıkla yapabileceğiniz spor için gerekli olan tüm malzemeleri spor aletleri kiralama hizmetleriveren firmamızdan temin edebilirsiniz.

Küçük ya da büyük veya profesyonel olarak kullanıma uygun olan her türlü spor aletinizi firmamız bünyesinden bulabilirsiniz. Bizler firma olarak özellikle yeni açılan spor salonlarında da istedikleri ebatlarda ve istedikleri özelliklere sahip olan ve salonlar için uygun olan spor aletlerini de temin etmekteyiz.

Firmamız bünyesinden bulabileceğiniz spor aletlerinin ürün çeşitlerini sürekli olarak yenilemekteyiz. Böylece son olarak üretilen her türlü spor aletini bizlerden temin etmeniz veya kiralamanız mümkün olmaktadır.

Spor aletleri kiralama hizmeti veren firmalar arasında referanslarımız sayesinde yerimizi korumaya ve sizlerin de takdirini kazanmaya devam etmekteyiz.

 

 

Konum

İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst