İlan tarihi 5 Aralık 2017 / 174
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Pro Kamera
Konum : Şişli

Kiralık Sony FS100 Kamera Özellikleri;

  • 18-200mm Zoom Lens
  • Exmor Super35 CMOS Sensor
  • E-Mount Interchangeable Lens System
  • Uncompressed 4:2:2 & RGB Output via HDMI
  • NXCAM Recording Format (AVCHD)
  • Mükemmel ses kalitesi
  • Ekstra vizör
  • 1920 x 1080p Slow & Quick Motion
  • Dual XLR Audio
  • MemoryStick,SD/SDHC/SDXC Recording

NOT: Fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın.

NEX – FS100UK Super 35mm Sensör Kamera Sony’ninı ve tamamen profesyonel bir büyük sensör video kamerasıdır.. Yüksek çözünürlüklü süper 35mm CMOS sensör kullanırken Bu kompakt , yüksek modüler kamera stabilize 11x zoom lens ile donatılmış olarak geliyor . Küçük , yayın tarzı sensörler ya da DSLR büyük ” full frame ” sensörleri aksine , NEX – FS100 görüntüleme alanının yanı sıra ( isteğe bağlı adaptörler ile) sinema tarzı filmi lensler ile tam uyumluluk sağlar.
Sensör büyük boy alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol, düşük ışıkta yüksek hassasiyet , düşük görüntü gürültüsü ve olağanüstü bir dinamik aralık da dahil olmak üzere diğer avantajları , sunar .

60p -50p için kare hızları bir dizi tam 1080p video çekmek mümkün ,FS100 SD veya Memory Stick medya üzerine kayıt 28Mbps AVCHD görüntüleri seçeneği sağlar, ya da sıkıştırılmamış 4:2:2 video çıkışı ( gömülü zaman kodu ile ) ve olabilir harici bir kayıt birimine HDMI 1.4 ile RGB görüntü sağlar. . Kamera bir bağlama / taşıma kolu ile shotgun mikrofon , ancak bir dış kaynaktan sıkıştırılmamış, profesyonel düzeyde ses kayıt için çift XLR girişleri var .

Diğer özellikler – gibi çıkarılabilir vizör , SD kayıt , GPS coğrafi etiketleme , ve yavaş çekim ile dönen bir 3.5 ” XtraFine LCD panel gibi -S35 doğrultusunda diğer kameralaraFS100 etkileyici bir yol arkadaşı olacak Sadeceile mükemmel ara çekim olacaktır . F3 , F35 , veya 2. bir birim veya B kamera gibi SRW – 9000PL , bu indie film , reklam , müzik tanıtımlarını , eğitim , ve düğün video gibi çeşitli uygulamalarda kendi başına ayakta durabilir .

Çekim Motion Pictures için Exmor Super 35 CMOS Sensör
Super 35mm film boyutu büyük bir CMOS sensör eşdeğer ile donatılmış , NEX – FS100PMW – F3 alan aynı yaratıcı derinliği ile çekim sağlar .

Sensör aynı zamanda HD hareketli görüntü çekimi için etkin pikseloptimum sayıda sahiptir . 0.28 lux en az aydınlatma ateşduyarlılık sağlarken tüm piksel tarama modunda yüksek 60fps de , bu , görüntüler daha az renk aliasing , jaggedness ve DSLR fotoğraf makineleri daha Sarmal kapı ile yakalanmasını sağlar . Düşük ışık sahneleri çekerken Exmor teknolojisinin bir diğer avantajı minimum gürültü .

E – Mount Değiştirilebilir Lens sistemi
Sony’nin E – monte değiştirilebilir lensler geçmişin kameralar ile düşünülemez yaratıcı özgürlük düzeyi keyfini sağlar. Kompakt ve yüksek performans için asferik cam elemanları ve düzgün arka plan flulaştırma için dairesel iris mekanizmaları ile tüm özelliği hassas hazırlanmış optik . Verilen E – Mount 18 – 200mm F3.5 – 6.3 objektif 11x zoom gücü , daha temiz ses kaydı için sessiz AF motoru ve üzerinde yürürken sürekli el çekim sağlayan gelişmiş Aktif mod ile Optik SteadyShot görüntü sabitleme sahiptir – hatta hantal istikrar teçhizat olmadan . Ultra – kompakt SEL16F28 geniş açı lens ve SEL1855 3x zoom da mevcuttur .

Bir montaj adaptörü kullanarak E-mount kısa 18mm flanş geri mesafe sayesinde , mevcut lens geniş bir çekim sağlar . Örneğin, isteğe bağlı LA-EA1 montaj adaptörü ile,bol lens ( A-adaptörlü objektif ) yararlanabilirsiniz . Üçüncü taraf adaptör lensler daha da geniş bir çeşitlilik kullanımını sağlar.

Elde çekim sırasında ,kavrama açısı istediğiniz gibi değişti , ve kayıt başladı ve kavrama bir düğme ile durdurulabilir. Kayıt Start / stop düğmeleri de kameranın üst ve alt sağ sağlanmaktadır .

XtraFine LCD Panel
Optik eksen üzerinde yer alan ,3,5 ” tipi XtraFine LCD panel özellikle manuel çekimler sırasında , daha kolay , daha sezgisel çerçeve sağlar . Ve düşük açılı sahneler ve dijital tabela görüntüleri çekerken LCD paneli stressiz çalışma için döndürülebilir. Için kolay , gün ışığında odaklanarak daha hassas ,vizör çıkarılabilir 1,2 x büyüteç ile birlikte gelir .

1920 x Yavaş ve Hızlı Hareket 1080P
Oynatma için kullanılandan farklı bir kare hızında kayıt görüntüler yavaş ve hızlı hareket çekim ekstra çok yönlülük sağlar . NEX – FS100 Full HD ( 1920 x 1080 ) ilerici yavaş ve hızlı hareket sağlar. Kare hızları 60fps arasından seçilebilir , 30fps , 15fps , 8fps , 4fps , 2fps ve 1fps . Yani , örneğin kare hızı 50fps olarak ayarlanırsa , 1080/25p de kaydederken , resim 2 kez yavaş kaydedilir . S & Q çekim artı son sahne yorum hemen menüleri sondaj olmadan sahne çektikten sonra ,S & Q etkileri on-set kontrol izin verir .

Hibrid Kayıt
Doğrudan monte HXR – FMU128 Flash Bellek ünitesine kayıtkayıt ortamı değiştirmeden 10 saatten fazla sürekli kayıt sağlar . Reshot olamaz görüntüleri çekerken hafıza kartı ve diğer medya kullanarak aynı anda kayıt güvenli yedekleme için de mümkündür .

NXCAM Kayıt Formatı
Diğer NXCAM serisi kameralar gibi , NEX – FS100 doğrusal olmayan kurgu sistemleri geniş bir yelpazede tarafından desteklenen iyi kurulmuş AVCHD kayıt formatı kullanır . Daha da iyisi , hatta daha kaliteli kayıt için 1920 x 1080/60p ( 28Mbps ) , maksimum kare hızı ile çekim için hazır . Daha fazla esneklik için, Standard Definition MPEG – 2 formatında kayıt da mümkündür .

HDMI 1.4 ile sıkıştırılmamış 04:02:02 Çıkış ve RGB Çıkışı
Çekim yaparken, NEX – FS100 bir HDD gibi harici bir ortama kayıt birimleri üzerine , HDMI 1.4 üzerinden sıkıştırılmamış 04:02:02 gömülü zaman kodu video , hem de RGB çıktısını alabilirsiniz .

GPS Alıcısı Dahili ile Geotagging
Dahili bir GPS alıcısı NEX – FS100 profesyonel video çekimi yapanlar için ideal bir seçimdir . Alıcı size ” jeo- etiketi ” çekim yerlere yeteneği verir – Eğer aynı konuma dönmek veya uzak yerlerde ölçme zaman bir günlük oluşturmak gerekiyorsa kolay hale . Sizin yerleri Google Maps üzerinde takip edilebilir ve tüm GPS verileri bir PC ile elde edilebilir . Uluslararası seyahat için atama bir parçası olduğunda Ayrıca, alıcı otomatik olarak uygun zaman dilimine kameranızın saatini ayarlar ..
Son çekimi izleme özelliği
Hemen son kaydedilen sahnenin yorumlayan tek bir düğmeye basın .

Genişletilmiş Odak
Bir düğmeye basın ve önemli odaklama ayarlarını yaparken bu 2x , özellikle yararlı bir özellik tarafından görüntülenen görüntünün merkezine büyütür .

histogram
Bir histogram ekran ekran daha kolay pozlama ayarı sağlar . Histogram da zebra deseni (zebra noktası) görünen nokta gösterir . Bu genel parlaklık dağılımı onay ve zebra fonksiyonu ile parlaklık seviyesini ayarlamak sağlar . Yanı sıra aşırı maruz kalma önlenmesi gibi , bu gibi yüzler gibi bir görüntünün bazı bölümlerini , optimum pozlama hedefleyen bir rehber olarak yararlıdır.

Markers
Merkezi, boy , güvenlik bölgesi , rehber çerçeve ve diğer işaretleri LCD ekranda görüntülenebilir.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: