900 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 7 Ekim 2017
Konum : Güneşli Mahallesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Şişme Oyun Alanları

Rekabetin, eğlencenin ve kıyasıya mücadelenin bir arada yaşandığı oyunlardan bir tanesi; yastık savaşı oyunu olmaktadır. Yastık savaşı oyununda şişme yapının üzerinde iki farklı kişi çıkar ve elinde yastıklar bulunur. Bu yastıklar ile birbirlerini iterler ve şişme yapının altına düşürmeye çalışmaktadırlar. En önce düşen kişi oyunu kaybeder. 

Yastık savaşı genellikle çocuklar için düzenlenmiş festivallerde, şenliklerde, mağaza açılışlarında tercih edilebilmektedir. Bu nedenle de yastık savaşı platformunu kiralama ihtiyacı doğmuştur. 

Crew-Event firması olarak biz sizlere günlük kiralama seçeneklerimiz ile birlikte uygun fiyatlar sunarak yastık savaşı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz gün kadar yastık savaşı platformlarımızdan kiralayabilir ve de; markanızın, firmanızın ya da mağazanızın tanıtımını en eğlenceli bir şekilde yapabilme fırsatını yakalayın.

• Ebat : 4m x 4m x 2,5m

 

 

Konum

Güneşli Mahallesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst