For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Sahne Sistemleri Sahne ve Set Ekipmanları

SES IŞIK SAHNE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KİRALAMA


  • SES IŞIK SAHNE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KİRALAMA
  • SES IŞIK SAHNE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KİRALAMA
  • SES IŞIK SAHNE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KİRALAMA
  • SES IŞIK SAHNE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KİRALAMA

Açıklama

Fiyat : ₺1,000.00(Günlük)
Tür : Günlük Kiralık
Tarih : 18 Eylül 2018
Konum : Çamlıbahçe Mah. Tayyar Rahmiye Sok. No: 8/1 Kavacık / İSTANBUL

HAKKIMIZDA

PAN Technical System olarak 1996’dan bu yana 20 Yıllık sektör deneyimini tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme/ekipman kiralayan bir Ses, Işık, Görüntü Sistemleri firması olmanın çok ötesindeyiz.

Firmamız Pan Technical Systems kuruluş tarihimiz olan 2010 yılından itibaren yapmış olduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, BURSA, ANTALYA ve TÜRKİYE’ nin bir çok ilinde kurum kuruluşlara kadar sesli ve görsel sunum sistemleri üzerine satış, kiralama, bakım, kurulum adına hizmet vermektedir.

Pan Technical Systems gerçekleştirdiği proje ve teknoloji destek hizmetleriyle siz değerli müşterilerine destek vermektedir.

Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir proje üreten ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

DANIŞMANLIK

Firmamız aynı zamanda Mühendis ve Teknisyenlerimizle Türkiye’de Kurum ve Kuruluşlara Ses, Işık, Görüntü Sistemleri,Yapısal kablolama, IT, üzerine dünya ile aynı anda takip ettiği yenilikçi Teknoloji bilgi birikimiyle danışmanlık desteği vermektedir.

PROJE, SATIN ALMA, SERVİS BAKIM HİZMETİ

Firmamızın proje uygulama konusunda İşinin bilincinde olan Mühendis ve Teknisyenlerimiz yapılacak işin keşif ve proje’de uygulanacak en iyi teknolojiyi uygun bütçelerde sizlere sunmaktadır.

Proje için yazılan Malzeme listesi Firmamızın Mühendis ve montaj Teknisyenleri tarafından hatasız bir şekilde yapılmaktadir.

Evet, Proje çıktı, Keşif yapıldı, Montaj ekibi sistemlerimizi kurdu, Sıra sistemlerimizin uzun vadeli ve sağlıklı çalışması için periyodik bakım ve kontrolleri yapılmalidir.

Sistemleri almak, kurdurmak unutmayınki uzun vade de sağlıklı çalışması için kontrolleri sağlamadığınız sürece iyi verim alamayacaksınız. 

Onun için bizim tavsiyemiz mutlaka servis veya bakım anlaşması yaptırmanızdır. 

Firmamız Pan Technical Kiralama haricinde yapılan Proje uygulama hizmetlerinde siz değerli müşterine 3-6-9-12 veya sizlerin belirleyeceği aralıklarla servis bakım anlaşması yapıyor. 

KİRALAMA 

Firmamız Fuar, Kongre, Konser, Defile, Tanıtım, Lansman, Konferans, Açılış, Düğün ve özel organizasyonlarda her türlü teknik hizmeti sağlayabilecek ekipman kapasitesi ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ 

Pan Technical Systems Türkiye’ nin her yerinde yaygın, güvenilir, aynı kalitede Teknoloji hizmeti sunan, herkesin, her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, deneyimli geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın, piyasa değeri yüksek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ 

Müşterinin Teknoloji ihtiyacı ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis, teslimat kanalları ile geniş ürün hizmet yelpazesini Türkiye’nin her iline en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır. PAN olarak sayısız başarılı projeye imza attık, sizleri de aramızda görmek isteriz.

Saygılarımızla.

Detaylı bilgi için BizeKonum

Benzer İlanlar

Üst