For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İş Makineleri & Sanayi İş Makineleri Mobil Vinç

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA


  • SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 6 Kasım 2017
Konum : Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Vinç kiralama işi, insan gücünün sınırlarının yetersiz olduğu noktada ortaya çıkmıştır. Burada devreye giren vinç hizmeti, ağırlık düzeyi yüksek işlerin hemen ve olumlu bir şekilde sonuçlanmasına katkı sağlıyor. Değişik türde vinç ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyele sahip makine ve ekipman kalitemiz, size hizmet için yeterli durumda. Donanımlı ve tecrübeli ekiplerimizle birlikte, her türlü zorlu sayılacak işleri kolaylaştırıyoruz ve size en uygun şartlarda vinç kiralama hizmeti sunuyoruz. 

Oldukça fonksiyonel ve işlevsel olan vinç çeşitlerimizle hizmetinizde olduğumuzu belirtelim. İnşaat sektörü sanayi çalışmaları ve ağır malzeme taşınması konusunda ihtiyaç duyan herkesin yanındayız. Firmamızda bulunan tüm elemanlar, tamamen eğitimli, profesyonel ve hizmet kalitesi çok özel olan ekiplerden oluşmaktadır. Bizden talep edeceğiniz her türlü vinç hizmetini karşılayacak potansiyelimiz var. Vinç kiralama ve güvenli hizmet konusunda her zaman yanınızdayız.

Tüm personelimizin bilgi birikimi yüksek olmakla beraber, ekiplerimiz gelişmiş eğitim çalışmalarından geçmeye devam ediyor. Vinç teknolojisini, firma olarak bünyemizde sürekli geliştiriyoruz, ekiplerimiz ise bu gelişime uyum sağlıyor. Hem can hem de mal güvenliği için, iş güvenliği konusundaki tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz. En uygun fiyatlarla size hizmet sunuyoruz ve hizmet kalitemizin en üst düzeyde olduğunu iddia ediyoruz. Değişik özelliklere sahip vinç çeşitlerimizle birlikte hizmetinizdeyiz.Konum

Benzer İlanlar

Üst