Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 21 Kasım 2017
Konum : İstanbul, Türkiye

Organizasyonlarınıza özel olarak sahne ve platform kiralama Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için. İletişim bölümünden bize ulaşabilir veya web sitemiz üzerinde bulunan iletişim formundan bize ihtiyaç listenizi gönderebilirsiniz.

Türkiye Geneline Sahne KiralamaPodyum KiralamaKonser Ses Sistemleri Kiralama Hizmetlerimiz bulunmaktadır.  Sahne Platformu Kiralama sizin ölçülerinizde size organizasyon detaylarınıza göre dizayn edilebilir şekildedir. Platform kiralama hizmetimizde üstü halı kaplama veya halıfileks kaplama olabilir. Gerekli Detayları ve bilgileri firmamız tarafından edinebilirsiniz.

Sahne KiralamaTruss Kiralama ve Sahne Robot Işık Kiralama Hizmetlerimiz ile ilgili, Etkinliklerinize göre dizayn sağlanmaktadır. Alan aydınlatması veya alanlarda, konserlerde kullanılmak üzere Robot Işık Kiralama Hizmetlerimiz sunulmaktadır.

Firmamız Okulların yıl sonu gecelerine ve diğer etkinliklerine sahne kiralama, ses sistemi kiralama ve ışık sistemleri kiralama hizmeti sağlamaktadır. Okul Bahçelerine ve diğer alanlarına sistemler önceden kontrol edilip size proje şeklinde sunum sağlanılır, yapılan çalışmalarda teknik bilgi sizlere aktarılmaktadır.  Sahne Kurulumu, Podyum Kurulumu, Ses Sistemi Kurulumu, Işık Sistemleri Kurulumu etkinlikten bir gün önce veya etkinlik gecesi sağlanılmaktadır.

Sahne Sistemleri, Görüntü Sistemleri, Ses Sistemleri, Led Ekran Sistemleri ve diğer alanlarda paket olarak bir sistem mevcut değildir. İhtiyaca göre özel hazırlanan riderler ile hizmet sağlıyoruz. Bu nedenle firmamızdan herhangi bir paket sistem talebinde bulunmadan önce kendi fizibilite çalışmanızı bize aktarmanız gerekmektedir. Etkinlik detayları ne kadar çok olursa o kadar net bir bilgi alabilirsiniz..

 

 

Konum

İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst