For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Müzik Aletleri

ROLAND V-Pro TD-30K Elektronik Davul Seti Kiralama


  • ROLAND V-Pro TD-30K Elektronik Davul Seti Kiralama

Açıklama

Fiyat : ₺1,450.00
Tarih : 9 Mart 2018
Konum : Dikilitaş Mahallesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
10 yılı aşkın bir süredir Roland’ın devrim niteliğindeki V-Drums serisi etkili ses kalitesi ve olağanüstü çalınabilirlikte endüstri lideri olarak öncülük etmiştir.  SuperNATURAL ile güçlendirilmiş TD-30K-Pro Serisinin piyasaya çıkması ile elektronik davul seti davulculuk performansında yeni bir zirveye ulaşır. SuperNATURAL ile güçlendirilmiş TD-30KV-Pro Serisinin piyasaya çıkması ile elektronik davul seti davulculuk performansında yeni bir zirveye ulaşır. Buna ilaveten performans seçeneklerini genişletmek adına USB kayıttan ses yürütme özelliği eklenmiştir. İster sahne için, ister profesyonel ses kaydı için olsun, yeni V-Pro gerçek anlamıyla eksiksiz ve doğal bir davul deneyimidir.
•Gelişmiş algılama teknolojisi ve SuperNATURAL seslere sahip lider V-Drums
• Davranış Modellemesi ile sağlanan etkili ve hassas çalınabilirlik
• Sesleri özelleştirmek için profesyonel V-Edit modu
• Yeni oda ambiyansı ve tavan mikrofonu simülasyonu olan özel “Ambiyans” azaltıcısı
• Veri yedekleme ve kayıttan ses yürütme (WAV/MP3) için USB bellek bağlantı noktası
• Bilgisayar bağlantısı için ayrı USB MIDI bağlantı noktası
• Profesyonel stüdyo ihtiyaçları için kompakt, sağlam davul standı (MDS-12V)
• Tomlar için yeni hafif sıklet 10 inçlik V-Pad (PDX-100)
Hi-hat standı ve kick pedalı dahil değildir, yalnızca görsel amaçlı verilmiştir.
Bağlantı kabloları görsel amaçlı olarak kısmen gösterilmemiştir.
 

SuperNATURAL Sesli TD-30 Davul Ses Modülü

SuperNATURAL sesleri ve Davranış Modelleme ile güçlendirilmiş olan TD-30K üstün ses kalitesi ile doğal tepki sunar. Kasnak vuruşları, roll, flam hatta trampet üzerinde çalınan hayalet notalardan dramatik crash vuruşları ve uzatmalı zil kabarıklıklarına her bir nüans tam ve pürüzsüzdür.  Uzamsal derinlik için özel tahsis edilmiş bir Ambiyans azaltıcısı gür oda ambiyansı ve tavan mikrofonu simülasyonu üzerinde anında kontrol imkanı verir. 

Engin Teknik Bilgi-Beceri ve Gelişmiş Algılama Teknolojisi

Trampet davulu olarak kullanılan 12 inçlik PD-125BK file davul derili V-Pad taşıdığı Roland’ın şaşırtıcı çift tetikleme teknolojisi ile davul derisi ve kasnak arasında doğru ve eşit algılama yapar. Tom davullar olarak kullanılan 10 inçlik file davul derili PDX-100 V-Pad fazladan kurulum esnekliği için iki montaj seçeneği sunar. 

Çifte Pedal Destekli Doğal Tetikleme

12 inçlik V-Kick Tetikleyici Pedi KD-120BK hızlı ve doğal bas davul tetiklemesi sunarken çift bas pedalları (ayrı satılır) ile uyumludur. Doğru hissi yakalamak için deri gerginliği ayarlanabilir, ayakların altında ise daha fazla stabilite için aşağıya gelecek şekle getirilebilen gizli çıkıntıların olduğu kauçuk uçlar bulunur.

*Kick pedalı dahil değildir.

 

Gerçekçi His için V-Hi-Hat

Bakmadan çalan davulcular normal bir iki parçalı hi-hat çaldıklarını zanneder.  Ancak yenilikçi VH-11 gayri sabit hi-hat’i incelediğinizde aslında sabit bir alt tabanın üzerine tutturulmuş hareketli bir zil pedinden oluştuğunu görürsünüz. Hızlı kurulum ve kolay taşıma için ideal olan VH-11 alışılagelmiş hi-hat standlarına monte edilebilir ve iki parçalı bir hi-hat’e yakın çalma hissi sağlar.

*Hi-hat standı dahil değildir.

 

Crash ve Ride için V-Cymbal Ziller

Optimize edilmiş ağırlık dengesi ve hassasiyet ile V-Cymbal Crash boğma denetimi dahil tutarlı crash performansı için doğru tetikleme ve doğal salınım hareketi sağlar. V-Cymbal Ride zilin genişletilmiş çanak kısmı, kenar, çanak ve göbek için hassas üç yollu tetikleme ile çalma hissini pekiştirir.

 

Kompakt, Sağlam Davul Standı

MDS-12V davul aksamı özel olarak TD-30K için tasarlanmıştır. Trampet ve tomlar için esnek bilyeli kelepçeler, zil kolları için eğimli/düz seçenekleri ve dahili kablo yönetim sistemi ile düzgün bir profesyonel görünüm.

 

 

Davul Ses Modülü

TD-30 x 1

V-Kick

KD-120BK x 1

V-Pad (Trampet)

PD-125BK x 1

V-Pad (Tom)

PDX-100 x 3

V-Hi-Hat

VH-11 x 1

V-Cymbal Crash

CY-12C x 1

V-Cymbal Ride (Crash için)

CY-13R x 1

V-Cymbal Ride

CY-15R x 1

Davul Standı

MDS-12VKonum

Benzer İlanlar

Üst