For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Müzik Aletleri

ROLAND SH-01 Gaia Synthesizer Kiralama


  • ROLAND SH-01 Gaia Synthesizer Kiralama

Açıklama

Fiyat : ₺225.00
Tarih : 9 Mart 2018
Konum : Dikilitaş Mahallesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Analog Kontrollü Synthsizer

 

GAIA SH-01
Muhteşem sesi, kolay kullanımı ve çok yüksek olmayan ücretiyle GAIA SH-01, eski ekol bir karizmaya sahip yüksek performanslı bir synth’tir. Kontrol paneli çok eğlenceli, rahat kullanımlı ve göz korkutmayan bir şekilde tasarlandı. İlk defa başına geçiyor olsanız da inanılmaz sesler elde edebilirsiniz. Zekice ayarlanmış düğmeler, tuşlar ve kızaklarla sinyal akışı ile oynamak çok kolay. Tamamına elle hükmedebileceğiniz ve güçlü sesler alabileceğiniz bu inanılmaz güçlü ufaklık, öğrenciler, şarkı yazarları, müzisyenler ve canlı çalanlar için müziği bir keyif haline getiriyor.

  • Üç adet sanal analog motor ile inanılmaz sesler elde edeceksiniz. Her birinde kendine has osilatör, filtre, amfi, “envelope” ve LFO bulunmakta.

  • Aynı anda beş efekte kadar katman yaratabilirsiniz. Bunların içinde distortion, flanger, delay, reverb, low boost bulunmakta. Elbette daha fazlasına da hükmedebileceksiniz.

  • 64 sesli polifonik yapısı ile hiçbir notayı kaçırmayacaksınız

  • Eğlenceli, elle kontrol edebileceğiniz kontrol paneli

  • Hafif, 37 tuşlu kompakt yapı

  • Adaptörle ya da pille çalışabilir

  • D Beam, arpej makinesi ve Phrase Recorder dahildir

  • USB portları ile kullanıcı yamalarını USB belleklere kaydedebilir ve MIDI/audio bağlantılarını bilgisayarınıza yapabilirsiniz.

İstiflenebilen Efektler
Yumuşacık reverb efektinden güçlü gürlemelere kadar SH-01’in anında değiştirilebilecek çoklu-efektleri sesinizi bir anda bambaşka boyutlara taşıyacak. Anı anda beş farklı efekte kadar yaratabileceğiniz efekt katmanları ile onlarca farklı varyasyona erişebilirsiniz. Dahili efektlerin içinde reverb, distortion, fuzz, bit crash, flanger, phaser, pitch shifter, low boost ve delay bulunmaktadır. Bunlara atanmış düğmeler ile efektlerinizi gerçek zamanlı kontrol edebileceksiniz.
Taşınabilir Güç
4 kilogramdan daha az bir ağırlığı ile GAIA SH-01, hafif, kompakt ve her yere götürülebilecek mükemmel bir enstrüman. Aynı zamanda sahip olduğu tam boy 37 tuşu ile müzisyenler doğal ve rahat bir şekilde çalabilecekler. Synth hem adaptörle hem de pille çalışabilir. Pil ömrünü gösteren ışık ile gücünüz bitmeden haberiniz olacak. Roland’ın CUBE Street, MOBILE CUBE, BA-330 ya da KC-110 gibi pille çalışabilen ürünleri ile birlikte kullanılırsa sesinizi her an her yerde duyurabilir bir hale geleceksiniz.
Anında Kontrol
Ön panelde bütün kontroller parmaklarınızın ucunda olacak. Çalmanızı zorlaştıracak gizli menülerle uğraşmayacaksınız. Düğmeleri ve kızakları oynatın, elinizi görünmeyen ışınların D Beam’in üzerinde gezdirin ve inanılmaz efektlere erişin. Zekice tasarlanmış ön panel ile sinyal yolunu soldan sağa önünüze serecek. Yeni başlayanlar için “sentez”in nasıl yapılacağını anlamak daha kolay hale gelirken usta müzisyenler ise anında grafikli göstergelerin karşılarına gelmesini ve bütün kontrollerin ellerinin altında olmasından hoşlanacaktır.
Phrase Recorder ve arpej cihazı
Bir notaya basın ya da bir akor basın ve arpej cihazının sizi büyülemesine izin verin. “Tap tempo” ile tempoyu değiştirebileceksiniz. Buna ek olarak Phrase Recorder sayesinde klavyede çaldığınız parçaları kaydedebileceğiniz gibi düğmeler ve kızaklarla yaptığınız değişimleri de kaydedebileceksiniz. Aynı zamanda hafızadaki bilgiler daha sonra bağımsız olarak tekrar çalınabilir ve  gerçek zamanlı çaldığınız parçaya eşlik edebilirsiniz.
USB ve EXT girişi
USB kablosu ile direk bir Mac ya da PC bilgisayarınıza bağlanın ve istediğiniz bir müzik yazılımı ile eş zamanlı kayıt yapın. SH-01’in USB portları aynı zamanda MIDI datalarını almak ve vermek için de kullanılabildiği gibi daha önceden Phrase Recorder ile kaydettiğiniz parçaları ve eklediğiniz yamaları depolamak için USB belleklere kaydedebilmenize olanak sunuyor. Harici cihazlar ile eş zamanlı çalışabilmek adına EXT girişi ile harici ses kaynaklarını, MP3 çalarınızı örnekse, bağlayabilirsiniz. Dışarıdan gelen sesleri üç adet Center Cancel modu ile ayarlayabilir ve daha önceden kaydedilmiş ses üzerindeki vokal, gitar ya da bas seslerini kapatabilirsiniz.

 

Klavye

37 tuşları (velocity hassasiyetli)

Maksimum Polifoni

64 ses

Ses üretici kısım

Sanal analog synthesizer ses üreteci (parça sayısı: 1)
(Osilatör + Filtre + Amfi + Zarflar + LFO) x 3

PCM ses üreteci (parça sayısı: 15)

Yama Bellek

Ön Ayar: 64
Kullanıcı: 64

OSC Section

Osilatör dalga şekli

SAW, KARE, PULSE / PWM, Üçgen, Sine, NOISE, SÜPER SAWKonum

Benzer İlanlar

Üst