For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Müzik Aletleri

ROLAND AC-90 Akustik Chrous Gitar Amfisi Kiralama


  • ROLAND AC-90 Akustik Chrous Gitar Amfisi Kiralama

Açıklama

Fiyat : ₺240.00
Tarih : 9 Mart 2018
Konum : Dikilitaş Mahallesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Akustik Gitar Amfisi

 

 

AC-90: Akustik Chorus Gitar Amfisi

Bir Gelecek Klasiğinin Teşrifi

Roland AC serisi amfi ailesine sabırsızlıkla beklenen ilave ürün çıktı!Yüksek performanslı neodim hoparlörler ve 90 vat güçle gark edilen AC-90 kolay taşımanın yanında zengin, güçlü bir ses sağlar.AC-90 net yükseklikler sağlayan bir 2-yönlü stereo hoparlör sistemi çalıştırır – ki bu yerleşik çoklu bant stereo chorus için çok iyidir – aynı zamanda akıl almaz derecede güçlü düşük frekans performansı sağlar.

  • En gelişkin neodim hoparlör teknolojisi içeren hafif ama güçlü bir ürün

  • Stereo çift yönlü hoparlör sistemi tam alan performansı sağlar

  • Doğal stereo akustik ses

  • 90 vat stereo gücü (45W+45W)

  • İki kanallı:Gitar girişi (Piezo/Manyetik) ve fantom güçlü Mic/Kablo girişi

  • GENİŞ mod, artı reverb/delay ile birlikte Roland’ın meşhur stereo çoklu bant chorus özelliği

  • Anti-feedback kontrol özelliği

  • Elverişli yerleşik eğilimli stant: hoparlör standı monte edilebilir

  • Kaliteli taşıma çantası ile birlikte

Mükemmelliğin Mirası
AC-90 sadece satıştaki yeni bir amfi değil … AC serisi amfi ailesini geliştiren Roland endüstrisinin uzun süre beklenen ek ürünüdür.Roland’ın dünya çapındaki ünlü sesi, büyüleyici performansı, portatifliği ve üst kalite AC serisi yapısı bu çarpıcı yeni amfide bir aradadır.
Performansı Güçlü
90 vatlık stereo güç (45W+45W) ile çalışan üst kalite neodim hoparlörler ile, AC-90 parıltılı kristal parlaklığındaki yüksekliklerden tam etkili alt sona kadar fevkalade tam alanlı performans sağlar.Bu amfi bir ses duvarından bile geçme kapasitesinden daha fazlasına sahiptir.
Anti-Feedback Kontrolü
AC-90’ın üstün sınıf ANTI-Feedback özelliği sayesinde, feedback olmadan maksimum sesin hazzına varın.Arkanızda 90 vatlık güçlü ses olsa bile, bu sizin sahnede güvenle dolaşmanıza olanak sağlar.
Çevreleyen Stereo FX
AC-90’nın yerleşik stereo efektleri Roland’ın on yıllarca endüstrinin önde gelen R&D olmasından faydalanır. Büyüleyici mekansal derinliği ve tamamen GENİŞ(WIDE) mod ile geliştirilmişstereo çoklu bant chorus özelliğinin lezzetli sesini tecrübe edin.Delay ve Reverb’te aynı zamanda sağlanır ve ayak pedalı ile kontrol edilebilir.
Çok yönlülük
Büyüleyici akustik gitar amfi kalitesine ek olarak, ikili kanal yapısı, alt çıkış ve fantom güçlü Mikrofon girişi sayesinde AC-90 ayrıca portatif bir PA sistemi olarak da işlev görebilir.Etkileyici güç ve tam alan performanslı bir uygun amfi kullanarak şarkı söyleyip gitar çalabilirsiniz.Konum

Benzer İlanlar

Üst