Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 17 Kasım 2017
Konum : Pendik/İstanbul, Türkiye

Günümüzde iş yerlerinin veya firmaların kullandıkları araç gerekleri ve ekipmanları satın almak yerine kiralama yoluna gittiği gözlemlenmektedir. Bu satın alma gücünün yarattığı baskı aynı zamanda kişiye uyguladığı ekonomik yükten dolayı oluşmaktadır. 

PETEK TEMİZLEME

Yukarıda verilen görsel üzerine petek temizlemenin önemi kısa ve öz bir şekilde çok güzel anlatılmaktadır. Petekleriniz uzun süreli kullanımdan ve uzun süreli çalışmama durumlarına bağlı olarak zamanla suyun içindeki kireç, tortular, pas ve yosun vb. maddelerin içeride birikmesiyle kombiden gelen sıcak su bütün yollardan dolaşım sağlayamaz ve dolayısıyla iyi ısı veremez.

Bu gibi durumların çözümü için tesisatınıza bağlı olarak ortalama iki yılda bir peteklerinizi temizletmelisiniz. Peteklerinizi temizletmediğiniz takdirde resimde görüldüğü gibi içeride biriken pislikler peteklerin alt kısmına birikir ve kanalları tıkıyarak sıcak suyun etkili bir şekilde petekleri ısıtmasını önler.

Tüm bunların sonucunda ise daha fazla yakıtla daha az ısı yani evinizi ısıtamadan yüklü faturalar ödemeniz ortaya çıkacaktır. İnsanların bu sonuçtan zaman kaybetmeden kurtulmak için peteklerini temizletmesi gerekmektedir.

Profesyonel tesisatçıların ve boş zamanlarında ek gelir elde etmek isteyenlerin de etkili bir çalışma ortaya koyabilmesi için bu gibi ekipmanlara ve makinelere ihtiyaç duymaktadır. İhtiyaç duyduğunuz anda satın alma yükünün altına girmemek ve sadece işiniz olduğu zaman sahip olabilmek için bu platform devreye girmektedir.

 

 

Konum

Pendik/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst