For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Diğer Mekanlar Etkinlik Mekanları

Olimpos Beyaz Bahçe Kır Düğünü


  • Olimpos Beyaz Bahçe Kır Düğünü

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 17 Kasım 2017
Konum : Önerler Mahallesi, Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant, Çorlu/Tekirdağ, Türkiye

Olimpos Beyaz Bahçe Kır Düğün Alanı 100 dönümlük yemyeşil bir alan içerisinde , etrafta atların dolaştığı , bembeyaz çitler ile çevrili, bir alanda yer almaktadır. Göz alabildiğine yeşillik, göz alabildiğine gökyüzü, muhteşem kuş sesleri ve hafif bir esinti, öylesine huzurlu, öylesine güzel ve eşsiz …

Olimpos Atlı Spor Kulübü bünyesinde ki Beyaz Bahçe Kır Düğün alanı ismini bembeyaz çitler ile çevrili olmasından almaktadır. Beyaz Bahçe Kır Düğün alanı için ayrılan bölüm 2 dönümdür. (2.000 m2 dir.)

Beyaz Bahçe Kır Düğün alanı 2 bölüm olarak düzenlenmiştir. 1. Bölüm Çiçeklerle süslü karşılama takı ile başlayıp 25 metrelik bir yürüyüş yolu ile kokteyl ve karşılama alanına gelmektedir. Bu alan kırmızı halı serilip yolun etraflarına ledli kafesler yerleştirerek hazırlanır. Kokteyl alanı 5-6 adet bistro, limonata bar, dilek ağacı, anı defteri yerleştirilerek düzenlenir. 2. Bölüm Beyaz Bahçe Kır Düğün alanına girişte yer alan hem Atlı Spor Kulübü içerisinde olması sebebi ile hemde eskilerden bize gelen At nalının uğurlu olması söylemlerinden, düğün alanına giriş kapımız beyaz 2 adet at nalı olarak dizayn edilmiştir. Ve At Nalı giriş kapısı itibari ile yine 25 metrelik yolumuza piste kadar kırmızı halı serilmekte ve etrafına ledli meşalelerimiz yerleştirilmektedir. Pistimiz 70 m2 ‘dir. Ve orta noktada 20 m2’lik beyaz , çiçekler, tüller ve led ışıklar ile süslenmiş sahnemiz yer almaktadır.

 


Konum

Benzer İlanlar

Üst