Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 23 Kasım 2017
Konum : Keçiören/Ankara, Türkiye

Ofisiniz içerisinde modern çizgileri seçmeye özen gösteriyorsanız eğer dikkat edilmesi gereken husus, gösterişli tasarımlardan uzak durmaktır. Abartılı ve gösterişli dekorasyonlar hakkında ipuçları da verilebilir aslında. Hatalı seçimlerle yanlış bir imaj yaratmanıza ya da gözünüzün işinizden başka bir yere kaymasına yol açabilirsiniz. 2017 Ofis Dekorasyonu bu konuda sizlere pek çok detay sunmaktadır. Sizler de bu detayları değerlendirebilirsiniz.

Ofisinizde gerçekleştirilen toplantılarda belirlenen gündeminizden daha çok tasarımların ve dekorasyonun dikkat çekmesini istemiyorsanız kesinlikle dikkatli olmalısınız. 2017 Ofis Dekorasyon Fikirleri daha sade ve daha şık olduğu gerçeği unutulmamalıdır. Bir ofis tasarımında en önemli husus belki de masanızın konumu olabilir. Ofisiniz dekore edilmeye başladığı zaman ilk olarak masanızın yerini ayarlamanız gerekir.

Ayrıca ofisinizde bulunduracağınız kanepelerin de çok rahat olmaması gerekir. 2017 Ofis Dekorasyon Örnekleri arasında kanepe rakamları da yer almaktadır. Gelen misafirlerinizin çok fazla rahatlayıp, içinden ‘koltuktan kalkmama’ dürtüsü uyanabilir. Bu nedenle görüşmeleriniz de gereğinden fazla uzun sürebilir. Sizler de misafirleriniz için şık ve sade tasarımlı bir mobilya tercih edebilirsiniz.

 

 

Konum

Keçiören/Ankara, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst