For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Müzik Aletleri

Nord Lead 4 Performans Synth Kiralama


 • Nord Lead 4 Performans Synth Kiralama

Açıklama

Fiyat : ₺305.00
Tarih : 9 Mart 2018
Konum : Dikilitaş Mahallesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Yeni Nord Lead 4 performans özellikleri, ileri layering ve senkronizasyon imkanları, yeni filtreleri ve efektleri ile bir synthesizer rüyasının gerçekleşmiş halidir.
Ana özellikler

 • Ses başına iki osilatörlü 4-part multi-timbral virtual analog synth
 • Fast-action 49 tuş C-C keyboard
 • Nord’un Formant Wavetable özelliğini kullanan wavetable, FM ve subtractive synthesisile çılgın modern soundlar yaratabilme
 • True Voice Unison ile voice başına 4 osilatöre varan soundlar yaratabilme
 • 20-voice polyphony
 • 12 dB ve 24 dB lowpass mode, highpass mode, bandpass mode ile transistor ve diode-ladder filtre simülasyonu içeren filtreler.
 • Dual LFO ve arpeggiator bölümleri
 • Her voice’a özel efekt bölümü: Delay, reverb, bit crush, konuşma efekti ve daha fazlası
 • Soundlarınızı gerçek zamanda çarpıtmak için morph ve variation kontrolleri
 • USB MIDI ve her voice için ayrı çıkış ile kusursuz stüdyo entegrasyonu
   

Nord Lead 4’te iki oversampling sound engine’li iki sanal analog osilatör ile birlikte klasik analog waveform modu ve yepyeni benzersiz formant waveform özelliği bulunmaktadır. True Voice Unison ile ses (Voice) başına dört osilatörü üstüste kullanarak benzersiz lead’ler, yoğun pad’ler ve dolu dolu bass soundlar oluşturulabilir. Sound tasarım imkanlarını daha da ileri götürebilmek için frekans modülasyonu ve Hard/Soft sync opsiyonları ile bell chimes ve benzersiz pad’ler elinizin altındadır.

Filtre tiplari arasında klasik Hi-Pass, Low-Pass ve 12/24 dB’lik Band-pass ile birlikte orijinallerinin tüm inceliklerini taşıyan yeni tasarlanmış transistor ve diode ladder filtreler bulunmaktadır. Tüm bu filtreler efekt bölümünden önce overdrive edilebilmelerini sağlayan özeil bir kontrol ile birlikte orijinalleri gibi overdrive edilebilirler.

Nord Lead 4’ün tasarımı performanslarınızın dinamik ve etkileyici olması için en önemli parametrelerin atanmış olduğu bir çok düğme ve pot’a sahiptir. Yeni “variation” düğmesi synth’in herhangi bir parametrisini anında kontrol edilebilmesini sağlayarak kullanıcıya canlı performans sırasında benzersiz bir esneklik sunar -Belli bir akortda reverb’i susturmak istemişmiydiniz? veya şarkının bölüm sonlarında lead’in LFO’sunu durdurmak ? Program başına 7 adet atanabilir “variation” ile soundlarınızı müziğinize senkron şekilde dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Reverb, delay, tube amp overdrive, talk filter ve bit crusher gibi son derece kapsamlı bir efekt kütüphanesi ile soundlarınıza son rötuşları verebilirsiniz.Konum

Benzer İlanlar

Üst