İlan tarihi 14 Kasım 2017 / 269
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Jeneratör
Konum : Yahyakemal Mah.

öseoğlu Mobil Jeneratör firması olarak Enerji sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Köseoğlu Mobil Jeneratör olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Mobil Jeneratör Kiralama Organizasyonu , dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı jeneratör hizmeti vermektedir.
Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarınızı karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunabilen Mobil Jeneratör Kiralama Organizasyonu , 30 kVA – 550 kVA arasında jeneratör filosuyla hizmet vermektedir.
Köseoğlu Mobil Jeneratör Kiralama

Firması olarak İstanbul genel merkezli olup tüm türkiye genelinde Enerji ihtiyaç duyulan her ortamda sizlere mobil araçlarımızla enerji sağlamakta olup sizlerin mennuniyeti için hizmet vermekteyiz Firma olarak Günlük , Haftalık , Aylık olmak üzere mobil jeneratör kiralama üzerine hizmet vermekteyiz.

Jeneratör kiralama işlemlerinizi aşağıdaki telefondan yapabilirsiniz..

İletişim : 0 534 545 45 55

Nakliye Ücreti Yok !
Teminat Mektubu Yok !
Hemen Kullanıma Hazır !
Ekonomik Fiyat
%100 Müşteri Memnuniyeti

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: