Bu ilan Bencekirala.com tarafından doğrulandı.
İlan tarihi 21 Aralık 2017 / 936
Fiyat : ₺ 500.00
Kategori : Otomobil
Konum : Barbaros Mah.

Lüks Araç Kiralama acentamız özel günlerinizde tercihinize uygun araç kiralamanıza yardımcı olmaktadır. Tercihiniz Merces Vito Vip ise eğer, Lüks Araç Kiralama acentamızı 0532 218 19 56’yı arayarak 7/24 arayabilir kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mercedes Vito Vip
Lüks Araç kiralarken en çok tercih edilen araçlardan biri olan Mercedes Vito Vip, konforuyla, hızıyla ve tarzıyla tam da isteğinize göre!

Vip araçların konforuyla özel gününüzü taçlandırın!
İç hacminin genişliği ve görünümüyle Mercedes Vito’yla özel günleriniz daha bir güzel olur. Firmamız Lüks Araç Kiralama sizin için Mercedes Vito Vip Kiralama hizmetini gururla sunar. Tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Lüks Araç Kiralama acentamız özel günlerinizde tercihinize uygun araç kiralamanıza yardımcı olmaktadır. Tercihiniz Merces Vito Vip ise eğer, Lüks Araç Kiralama acentamızı 0532 218 19 56’yı arayarak 7/24 arayabilir kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mercedes Vito Vip
Lüks Araç kiralarken en çok tercih edilen araçlardan biri olan Mercedes Vito Vip, konforuyla, hızıyla ve tarzıyla tam da isteğinize göre!

Vip araçların konforuyla özel gününüzü taçlandırın!
İç hacminin genişliği ve görünümüyle Mercedes Vito’yla özel günleriniz daha bir güzel olur. Firmamız Lüks Araç Kiralama sizin için Mercedes Vito Vip Kiralama hizmetini gururla sunar. Tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: