For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Elektronik

Led Ekran YAKOLED Her Ölçüde


  • Led Ekran YAKOLED Her Ölçüde

Açıklama

Fiyat : ₺300.00
Tarih : 26 Ocak 2018
Konum : H. Rıfat Paşa Mahallesi, Yakoled, Perpa Sokak, Şişli/İstanbul, Türkiye

FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.

YAKOLED

Şirketimizin bugünkü  temelleri Yahya Kara tarafından 1978 yılında atılmıştır.

İlkeli, dürüst anlayışımız bugün gurur duyduğumuz büyük müşteri tabanını yaratmıştır.

1978 yılında KAHRAMAN TİCARET olarak kurulan firmamız 1988 yılında KAHRAMAN ELEKTRONİK olarak faaliyetlerine başladı. Çeşitli markaların yetkili servisliklerini alarak TV tamiri,teyp tamiri,amfi tamiri vb. gibi hizmetlerine devam eden firmamız 1990 yılından beri kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, ses sistemleri ve uydu sistemlerinin satışı, tamiri ve montajı hizmetini vermektedir.

Bir aile şirketi olarak büyümeye devam eden KAHRAMAN ELEKTRONİK  2010 yılında YAKOLED Led Tabela-Ekran markasıyla  LED Ekran imalatına başlamıştır. 2015 yılında YAKOLED tescilli markası ile LED EKRAN sektöründe ithalatçı firma olarak hizmet vermeye başlayan firmamız  iki  şube de uzman kadrosu ile Türkiye’nin her yerine, Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere hizmet vermektedir. Firmamız elektronikte 30, ticarette ise 40 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.

DAİMA İYİ KALİTE

Ürünlerimizi üretirken en çok dikkat ettiğimiz husus elektronik malzemenin zorlu kullanım şartları altında en uzun ömürlü olmasını sağlayabilmektir. Bu yönde sürekli gelişime yönelik adımlar atan firmamız piyasa analizi yaparak en kaliteli ham maddeye ulaşmak için yurtdışı ve yurtiçinde araştırmalar yapmaktadır. Firmamız bir yandan verdiği hizmetlere devam ederken bir yandan da bu araştırma ve geliştirmeleri sürdürmektedir.

Üretim aşamasındaki ürünlerimizin kontrolünü test makinelerinde ve farklı ısılarda yaşlanma testlerine tabi tutarak yaptırıyoruz. Deneyimli kalite kontrol ekibimiz üretimin her aşaması ile ilgilenmektedir. İlk aşama olan hammadde hazırlığından son aşama olan ürünlerin paketlenmesine kadar her konuya özen gösteriyoruz. Yurtdışındaki üretici firmalarımızı düzenli denetleme ziyaretleri ile kontrol altında tutuyoruz. Böylelikle, kalitemizin sürekli gelişmesi ve standart olmasını garanti altına alıyoruz. KAHRAMAN Elektronik, sadece imalatçı firmanın ürettiği ürünü alan bir firma değil aynı zamanda imalatçı firmaya istediği ürünü istediği özelliklerde ürettiren bir firmadır.

HIZLI TESLİMAT

Siparişlerinizi tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren planlamamıza dahil ederek bildirdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS

Mühendislerimiz standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.

VE DAHA FAZLASI

Lütfen ihtiyaçlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin.
İnanıyoruz ki, müşterimizin memnuniyeti ve kazancı bizim kazancımız olduğu kadar kayıpları da bizim kaybımız olacaktır. Bu kayıpların önüne ise ancak ekonomik olduğu kadar kaliteli olan ürünlerle veya diğer alternatiflerle geçilebileceğinin bilincindeyiz.Konum

Benzer İlanlar

Üst