Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 24 Kasım 2017
Konum : Batıkent Mahallesi. 1 Nolu Cadde 24 Nolu Sokak Sakıcı Plaza No:22 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Sektörünün Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu’da lider firması olan Yesemek Kostüm 2005 yılından beri ilde ve bölgede birçok kurum, kuruluş ve eokulların animasyon, halkoyunları ve gösteri ihtiyacını karşılamaktadır.

500 m’lik 5 katlı yeni binasında 10.000 takım kiralık halkoyunları ve animasyon kostümüyle çalışmalarına büyük bir titizlikle devam eden firmamız geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, hijyen konusundaki hassasiyeti ile liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Kendine ait atölyesi ve tecrübeli kadrosu ile tasarımlarınızı gerçekleştirme olanağı sunan Yesemek Kostüm, siparişlerinizi yurtiçi ve yurtdışına en kısa sürede göndermektedir.

2010 yılında Türkiye Patent Enstitüsü Markalar Daire Başkanlığı tarafından marka tesciline hak kazanan Yesemek Kostüm, yöresel kostümlerde; animasyon ve gösteri kostümlerinin imalat-satış ve kiralamasında tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi misyonu olarak kabul etmiştir.

 

 

Konum

Batıkent Mahallesi. 1 Nolu Cadde 24 Nolu Sokak Sakıcı Plaza No:22 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst