KONYA ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

100 ₺

 (Günlük)

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 8 Kasım 2017
Konum : Feritpaşa Mahallesi, Selçuklu/Konya, Türkiye

7/24 uzman kadromuz ile Konya da şoförlü kiralama ve transfer hizmetleri vermekteyiz. Kaliteli hizmet sunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için gösterdiğimiz çabaya olan bağlılığımız başarımızın anahtarıdır.

Konya Şoförlü araç kiralama uygun fiyatlarla güvenilir ve kolay şekilde hizmetinizde. İster havalimanı transferlerinizde ister iş gezilerinizde şoförlü araç kiralama yapabilir, Konya VIP araç kiralamanın en kolay halini deneyimleyebilirsiniz. VIP araçlarımızın yanında günlük kullanımınız için ekonomi ve orta büyüklükte araçlar da listelenmektedir. Gördüğünüz fiyatlara şoför ücreti dahildir. Saatlik, günlük, aylık olarak da şoförlü kiralama yapabileceğinizi unutmayın. 

Rezervasyon yapmak için www.konyatransfer.net web sitesinden Konya ilini seçerek gitmek ve ulaşmak istediğiniz noktaları seçip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Akşehir Havalimanı Transferi, Akören Havalimanı Ulaşımı, Beyşehir Konya Havalimanı Transferi, Hadim Havalimanı Transferi, Ilgın Transfer Hizmetleri, Karaman Merkez Ulaşımı, Konya Ereğli Havalimanı Transferi, Konya Merkez Havalimanı Transferi, Konya Otogar Transferi, Seydişehir Havalimanı Ulaşımı, Sille Subaşı Havalimanı Transferi,konya havalimanı ulaşım, konya havalimanı taksi, konya havalimanı shuttle, konya havalimanından şehir merkezine, konya şehir merkezi ulaşım, Konya VIP Transfer, Cihanbeyli Transfer, Kulu Transfer, Karaman Transfer, Karapınar Transfer, Konya Ankara Transfer, Konya Antalya Havalimanı Transfer,Konya Alanya Transfer, Konya Kayseri Transfer,Konya Nevşehir Transfer,Konya Havalimanı Transfer,Konya VİP Minibüs Kiralama,Konya Şoförlü Kiralama

 

 

Konum

Feritpaşa Mahallesi, Selçuklu/Konya, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst