Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 4 Aralık 2017
Konum : Selçuklu/Konya, Türkiye

Kalorifer Petekleriniz Isıtmıyorsa Bir Kısmı Isınıyor bir kısmı ısınmıyorsa kalorifer peteğiniz sadece kendini ısıtıyorsa. Kalorifer peteklerinizin Temizlenme vakti gelmiş demektir kalorifer petekleriniz zaman içinde içerisinde kurum bağlamaktadır buda kombinizi kaç derecede yakarsanız yakın peteklerinizn ısınmamasına sebeb olur sizde kalorifer petek temizliği yaptırmadıysanız bizi arayabilirsiniz peteklerinizi makineler aracılığıyla kimyasallarla yıkayıp içerisindeki kurumları temizliyor ve ilk günkü gibi tekrar ısı elde ediyoruz . Hem Yakıttan Tasarruf Etmek Hemde Isınmak İstiyorsanız Bizi Arayabilirsiniz pratik tesisat hızlı ve güvenilir.

 

Son Teknoloji Makinelerimiz ve kimyasal ilaçlarımızla petek temizliği işlerinizi yapıyoruz Kalorifer petekleriniz ve borularınız zamanla içerisinde kurum bağlamaktadır bu bağlayan kurum ve balçık çamur sebebiyle kombinizde düzgün çalışmaz doğru dürüstte ısınamazsınız ve doğalgaza tonla para ödersiniz tesisatın içerisindeki bu kurum kombinizin devirdaim motorunun sağlıklı çalışmasını engeller ve ısınan suyun tam devir yapmasını kısıtlar kurumla dolan petekler ısıyı çevresine yayamaz buda size kombinin derecesini biraz daha yükseltmenize sebep olur bu da faturaya yansır ama buda pek sonuç vermez sizde çok ödüyor ve ısınamıyorsanız ve tesisatınız 5 yılı geçtiyse mutlaka tesisatınızın ve peteklerinizin kimyasal ilaçlarla temizlenmesi gerekmektedir.

 

 

Konum

Selçuklu/Konya, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst