İlan tarihi 17 Kasım 2017 / 152
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Su Tesisatı
Konum : İzmir

Bornova sıhhi tesisat olarak, 2008 yılından bu yana İzmir de sıhhi tesisat ve bir çok su tesisatı hizmetleri vermekteyiz. İzmir başta olmak üzere Bornova ve çevresindeki ilçelerine 7/24 hizmetimiz vardır. Sadece bir telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz şekilde çalışan tecrübeli kadrosuyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla sizlerin memnuniyeti için var olan bornovasihhitesisat.com.tr bugüne kadar  sıhhi tesisat alanlarında edinmiş olduğu tecrübesini müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.

Sayısız sorunun üstesinden gelen ve sizlere her zaman daha iyisini zamanında sunan firmamız üstlendiği misyonun öneminin bilincinde olarak kendisini her zaman yenilemekte, en gelişmiş cihazları bünyesine katmakta, personelinin eğitimlerini sürekli takip etmektedir.

sıhhi tesisat konularında tecrübeli ve tam donanımlı olarak sorunlarınızı çözmeye her zaman hazır beklemektedir.

Bu sektördeki kurumsal firma eksikliği gidermek ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi için kurulmuş olan bornovasihhitesisat.com.tr bugüne kadar sizden almış olduğu geri dönüşlerde ne kadar haklı olduğunu görmüş bulunmaktadır.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: