İlan tarihi 15 Kasım 2017 / 239
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Temizlik Makineleri
Konum : Kadıköy

Suneks Temizlik firması ; Hizmet sektörüne girdiği 1992 yılından beri vermiş olduğu hizmet ile siz değerli müşterilerinin güven ve takdirini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini yenileyen firmaların ayakta kalabildiği günümüzde , Suneks Temizlik kalifiye temizlik personeli ihtiyacının karşılanmasında önemli bir adımdır.Kurulduğu günden bugüne aynı özen ve itina ile kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine vermektedir. 18 yıllık tecrübesini gelişen teknolojiyle harmanlayıp, ekip ve ekipmanlarını geliştirerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedefleyen Suneks Temizlik hizmet sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

İSYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimizin hizmet ihtiyaçlarına en kısa zaman zarfında tek elden cevap vererek, uzmanı olduğumuz alanlarda eksiksiz hizmet sunmak için profesyonel kadro ve yeterli ekipmanla hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Suneks Temizlik, hizmet kalitesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; hizmet sektöründe model oluşturmak ve ilk akla gelen seçkin hizmet sağlayıcılardan biri olmak için sürekli eğitim ve gelişim vizyonuyla geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Suneks Temizlik; Kazandığı tecrübeyi her gün arttırmayı, gelişen teknolojik gelişmeleri dikkate alarak kaliteli hizmet sunmayı, Verilen hizmetin ve ürünün verimliliğinin sürekli kontrolünü, sağlıklı ortamların devamlılığını, lider firma gereksinimlerini yerine getirmeyi olarak sıralamaktadır.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: