For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İş Makineleri & Sanayi İş Makineleri Mobil Vinç

KİRALIK SEPETLİ VİNÇ


  • KİRALIK SEPETLİ VİNÇ

Açıklama

Fiyat : ₺500.00
Tarih : 28 Ekim 2017
Konum : Mahmutbey Mahallesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Sepetli Vinç

Yıllardan beri, gerek insanların gerekse de işin güvenliği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüksek bölgelerde insanların iş yapması belli riskleri beraberinde getiriyor. Bu durumda geçerli bir iş makinesi olan sepetli vinç, yerden yüksek ve risk oluşturan bölgelerdeki çalışmalarda güvenli bir ortam oluşturuyor. İnsan gücünün pek çok yerde kısıtlı bir imkânı temsil etmesi, pek çok işte vinç sistemini kullanmayı zorunlu hale getiriyor. Değişik ölçü ve ağırlık hizmetleriyle, vinç konusunda siz müşterilerimize çok farklı sunumlarda bulunuyoruz.
Donanımlı ve her zaman için bakımlı olan vinç çeşitlerimiz sayesinde, hem görev başarısı ortaya koyuyoruz hem de insanların sağlığını riske atmıyoruz. İnsanların çalışmasının risk oluşturduğu yüksek yerlerdeki bütün işlerinizde, sepetli vinç kiralama hizmetimiz ile yanınızdayız.  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Benzer İlanlar

Üst