For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Sahne ve Set Ekipmanları

Kiralık Rode Zeplin


  • Kiralık Rode Zeplin

Açıklama

Fiyat : ₺50.00
Tarih : 27 Mart 2018
Konum : Çengelköy Mahallesi, Üsküdar/İstanbul, Türkiye

1 Günlük Fiyatı

50 TL

3 Günlük Fiyatı

 

150 TL

5 Günlük Fiyatı

 

250 TL

Ekipman İle Beraberinde Gelenler;

  1. Rode Blimp Zeplin
  2. Rüzgar Kesici Tüyü
  3. Pistol

Zeplin Blimp kiralama Shotgun mikrofonlar için tasarlanmış rüzgar önleyici Rode Zeplin. Rode Zeplin rüzgar sesini absorbe etmenizi sağlar. Böylece dış mekan çekimlerinizde daha sağlıklı ses kaydı yapabilirsiniz.

Kiralık Rode Zeplin Blimp, NTG-1, NTG2 ve NTG-3 için komple bir windshield ve shock mount çözümüdür. 325 mm uzunluğa kadar RØDE dışındaki tüm shotgun mikrofonlar ile de kullanılabilir.

Blimp eğer çoğunluk ile boompole üzerinde kullanılıyorsa ağırlığı azaltmak amacı ile opsiyonel Univerasal Blimp Mount kullanılabilir. Kiralık Boom Zeplin Rüzgarlık deyince ilk akla gelen marka Rycote. Özellikle kondansatör-shotgun mikrofon üzerindeki sünger rüzgarlıklar sadece hafif esintilerden korurken daha sert rüzgarlar için tüylü/microfiber/ince köpük/yün malzemelerden rüzgarlıklar, daha sert koruma için uzun tüylü rüzgar kesicilere (windjammer) ihtiyaç duyuluyor. Rüzgar kesiciler genelde süngerin üzerine takılır. Sonuç daha iyi rüzgar koruması ama daha düşük yüksek frekans duyarlılığıdır. Darbe emici ve rüzgar korumayı bir arada sunan “zeplin” denen korumalar da mevcut. Bunların üzerine de duruma göre rüzgar kesici takılabilir.Konum

Benzer İlanlar

Üst