İlan tarihi 19 Kasım 2017 / 175
Fiyat : ₺ 65.00
Kategori : Metal Dedektörü
Konum : Üsküdar

EXp 4000 metal dedektörü kadar tüm 3d zemin tarayıcıların en başarılı jeofizik araçtır.Bu 3d metal dedektörü çoğunlukla defineciler, arkeologlar ve altın veya yeraltı gizli hazineleri arayan herkes tarafından kullanılır. Birçok hazine dünya bulur, eXp 4000 gerçekten başarılı olmak için gerekli olan tüm gereksinimleri yerine getirdiğini kanıtlamıştır. EXp 4000 zemin tarayıcı kullanarak birçok gömülü ürün çoğu diğer metal dedektörleri dışında derinliklerde yer olabilir.

Özellikleri ve eXp 4000 zemin tarayıcı uygulamaları

Bir şok koruyucu paketlenmiş hafif taşınabilirlik, Peli ulaşım durumda o ulaşılması zor bölgelerde de, her yerde alınabilir böylece. Kolay kullanım herkes için uygundur. Bu hazine dedektör kullanmak için bir metal tespit uzman olmak gerekmez.

EXp 4000 zemin tarayıcı özellikle aşağıdaki uygulamalar için tasarlanmıştır:

Arkeolojik araştırmalar, metal algılama, hazine avı ve altın prospeksiyon
gömülü hazineleri ve eserleri tam konumunu
Büyüklüğü ve derinliği de dahil olmak üzere 3d metal tespit
altın ve büyük değeri olan diğer öğeler tespit
antik eserler, gizli hazineler, altın, gümüş, bronz, sikkeler hoards, hazine mevduat, sandıkları bulma
tünel ve mağara yerleştirme
EXp 4000 metal dedektörü aşağıdaki işler için müşterilerimiz tarafından başarıyla kullanılmıştır:

Kuzey Afrika’da gizli tarihi eserler, sikke ve değerli rakamlar (Mağrip ülkeleri) Algılama
Suriye’de eskilerin sikke Algılama
Filipinler gizli hazineler ile yeraltı tünel ve bunker sistemlerinin lokalizasyonu
Etrafında eski Pers İran İmparatorluğu ve emanetler ve antik eserler Algılama
Surinam şişe algılama
Bronz heykeller, antik tabak ve Balkan alanda eserler Algılama
ABD, Meksika ve Kanada’da hayalet kasaba avcılık ve zenginleştirilmesi
Antik sikkeler büyük miktarlarda Algılama ve Yunanistan’da kaybetti gerilla altın
Belçika I. Dünya Savaşı yeraltı sığınak sistemleri lokalizasyonu
Nedeniyle özel antenlerin , eXp 4000 zemin tarayıcı da hazine avcılık için mineralli alanlarda kullanılabilir.

Kapsamlı ekipman eXp 4000 metal dedektörü eşsiz bir hazine avı birim yapar sadece bir noktasıdır. Her sonda kendi amaç için optimize edilmiştir. Yani aşağıdaki antenler ile çalışabilirsiniz:

GPR-Anten (25 cm, 50 cm, 75 cm, 100 cm)
Anten metal ayrımcılık ( DDV sistemi )
Tünel bulmak için anten
Super Sensor için yüksek çözünürlüklü zemin taramaları
FS-Thermoscan için 3 boyutlu görüntüler kızıl ötesi
Exp 4000 ölçüm birimi veri tam renkli ekranda hemen görüntülenir hangi bir PC-modülü içerir. Tarama işlemi sırasında bir dizüstü bilgisayar gerekli değildir, ekranda doğrudan sonuçlarını görebilirsiniz. İleri teknoloji parlak çözünürlükte ölçümler sağlar. Ölçülen veriler, 256 MB bellekte saklanır ve daha sonra bir bilgisayara aktarılabilir. Bir bilgisayara ölçülen değerlerin aktarılması operatör saklanan tüm verileri değerlendirmek ve karşılaştırmak için izin verir. Bunu yaparken operatör derinlik, boyut ve profesyonel kullanarak hedeflerin konumunu belirleyebilirsiniz Visualizer 3D yazılım.

EXp 4000 3d zemin tarayıcı diğer teknolojiler kenara koyun çeşitli özelliklere sahiptir:

hafif taşınabilirlik
non-müdahaleci canlı zemin etüt
hızlı ve kolay kurulum ve çalıştırma
Canlı renk kodlu anketler
doğaçlama ve hızlı çalışmaları için izin verir
Hedef bölgenin derhal yerinde yorumlama
Anketin aşırı derinliğini gösteren ölçülen değerler
Ankete alanı içinde hedeflerin yerini gösteren ölçülen değerler
son derece hassas ve doğru tespit cihazı
Teknik sertifikaları ve 2 yıl garanti tüm OKM metal dedektörler için standart.Kapsamlı saha testleri fabrikamızı terk tüm OKM zemin tarayıcıların yüksek kalitesini sağlamak.

EXp 4000 metal dedektörü özel paketler

EXp 4000 metal dedektörü çeşitli arama ihtiyaçları için opsiyonel bileşenleri geniş bir yelpazesine sahiptir. : Biz 3 özel paketler sunuyoruz Basic Edition ,Gold Edition ve Professional Edition . Ayrıca uzman hazine avcılık ihtiyaçları için bireysel özelleştirilmiş paket inşa edebilir.

Basic Edition: Basic Edition 3d toprak tarayıcıyı çalıştırmak için gerekli olan temel bileşenleri içerir. Bu 3d metal algılama başlarken için yapılandırılmış. Bu demektir ki bu tür bir monitör ile kontrol ünitesi, olarak merkezi bileşenleri Power Pack şarj cihazı ve seyahat adaptörü ile, kulaklık ve joystick, görüntüleyici 3Dyazılımı, usb kablosu, Peli taşıma durumunda , kullanıcı kılavuzu ve teleskopik ile bir adet 25 cm GPR anten çubuk montaj dahildir. Bu temel paket ile yaklaşık, 3d taramalar yapmak, metal hedefleri ve boşlukları bulmak ve konumunu belirlemek mümkün. boyut ve derinlik. Ek aksesuarlar ünitesi alanında yeteneklerini artırmak için herhangi bir zamanda satın alınabilir.

Gold Edition: Gold Edition tüm altın avcıları ve hazine avcıları için özel bir zemin tarayıcı paketidir. Bu Basic Edition tüm bileşenleri ile birlikte geliyor ve altın ve hazine tespiti için ek sondaları içerir. Yüksek çözünürlüklü Super Sensor ve DDV sistemi (görsel metal dedektörü) dahildir. Bu eklentiler metallerin farklı tiplerini ayırt etmek için kullanıcı etkinleştirmek ve değerli hedefler ve büyük değeri olan eşya konsantre olabilirsiniz. Ayrıca ek dahildir Güç Paketi gömülü altın aramak için size alanda daha fazla zaman vermek. Ek aksesuarlar ünitesi alanında yeteneklerini artırmak için herhangi bir zamanda satın alınabilir.

Professional Edition: eXp 4000 metal dedektörü Professional Edition profesyonel arama ihtiyaçları için ve tüm seçenekleri içerir. Çeşitli sondaları, bu tür farklı boyutlarda, tünel ve kavite tespiti için özel bir anten hem de yatay GPR antenlerin her olarak dahil edilmiştir FS-Thermoscan kızılötesi ölçümleri için.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: