Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 21 Kasım 2017
Konum : KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH.CENGİZTOPEL CAD.KURUDERE SK.NO:17ATAŞEHİR / -İSTANBUL

Kiralık Makyaj Karavanı kiralayan firmamız 1980 ylında başka bir ad ile 3 ortak tarafından istanbul ‘da taşımacılık sektörüne başlamıştır ve daha sonra firmamızın kurucusu ortaklarından  ayrılmış olup 2006 yılında OKAN KARAVAN KİRALIK KARAVAN VE NAKLİYAT HİZMETLERİ’ni kurmuştur.Önce itibar sonra kazanç felsefesiyle kurucusunun taşımacılık sektörünün tabanından gelme sebebiyle daha emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.

Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri karavan ve kamyon kiralamak isteyen müşterilerimize en iyi karavan ve kamyonu  en uygun fiyatla sunmaktadır.Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimiz sayesinde geçmişte karşılaşmış oldukları problemlere ve gelişen ihtiyaçlarını kayıtlarımıza geçirerek gelecekte aynı problemlerin yaşanmaması ve ihtiyaçların karşılanması sağlamış oluyoruz.

Firmamız  kuruluşundan bu güne teknolojiyi takip etmiş yeniliklere anında uyum göstererek bünyesine en yeni ve iyi karavan ve kamyon araçlarını temin etmiştir.

Karavan ve kamyon sürücülerimiz belirli zamanlarda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimlerle ve kurslara tabi tutulmaktadırlar.
Sürücülerimiz karavan ve kamyon kullanma belgeli iş deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Karavanlarımızın ve kamyonlarımızın tamamı yeni , konforlu iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan periyodik bakımları yapılmış trafik kasko mali mesuliyet sigortası,ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Mesai kaybına sebebiyet vermeden karavanlarımızla ve kamyonlarımızla zamanında temiz ve konforlu hizmet sağlıyoruz. Aylık müşteri memnuniyet anket formu düzenleyerek sizin görüş,istek ve şikayetlerinizi dikkate alarak karavanlarımızda ve kamyonlarımızda  gereken tüm değişiklikleri yapıyoruz.

 

 

Konum

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH.CENGİZTOPEL CAD.KURUDERE SK.NO:17ATAŞEHİR / -İSTANBUL
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst