İlan tarihi 31 Ekim 2017 / 280
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Motoryat

SU Yatçılık, 2010 yılından itibaren kendine ait lüks yat filosu ile İstanbul’da üst segmentte yat kiralama ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük tur operatörleri ile çalışan şirketimiz, misafirlerini İstanbul’da ağırlamakta olan tur operatörleri, acenteler ve beş yıldızlı otellerin tercih ettiği marka haline gelmiştir.

Özellikle VIP ağırlama konusunda oldukça deneyimli olan firmamız; yabancı devlet başkanları, devlet konukları, konsolosluklar, çok uluslu şirketlerin Türkiye’yi ziyaret eden en üst düzey yöneticileri, sanatçılar ve futbolculara hizmet vererek kalite ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Ayrıca her yıl çok sayıda dizi, film çekimi için Türkiyen’nin en büyük prodüksiyon şirketleri ve TV kanallarına yat temin etmekteyiz.

Su Yachts markasının sahibi firmamız RoyalYat Turizm Gıda San Tic Ltd Şti, merkezi İstanbul’un finans merkezi Levent Yapı Kredi Plaza’da bulunan kurumsal bir şirkettir. Bünyesinde çok sayıda marka bulunduran şirketimiz, İstanbul Boğaz’ında güvenilir ve en üst düzeyde hizmetler sunmaktadır.

motoryat kirala

motoryat

yat

yat kiralama

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: