İlan tarihi 22 Kasım 2017 / 172
Fiyat : ₺ 0.00
Konum : Birlik Mah.

MEGATEK GRUP müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Bu hedefe konusunda deneyimli, uzman ve kendini geliştirmeyi temel ilkesi haline getirmiştir. Ulusal ve uluslararası kongre ve konferanslarda kullanılan simultane çeviri, sunum destek ürünleri ve hizmetlerini kiralama ve satışı konusunda en yeni teknolojilere sahip profesyonel ses sistemleri cihazları ve deneyimli teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

Sunduğumuz hizmetlerle detaylı bilgi ve teknik uzmanlıkla, müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak, müşterilerimizin organizasyonlarındaki başarılarına yardım ederiz ve en önemli olan ise bunu güvenle yerine getiririz.

Tecrübemiz, enerjimiz ve yaptığımız işe olan saygımız sayesinde, vermekte olduğumuz hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesi öncelikli hizmet anlayışımızdır.

LED EKRAN Konserler, açılış, davet, tanıtım, festival, toplantı, düğün organizasyonlarınızda her zaman sizin yanınzda yer almaktan mutluluk duyarız
SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ Konserlerde, toplantılarda, düğün organizasyonlarınızda her zaman sizin yanınzda yer almaktan mutluluk duyarız
SİMULTANE SİSTEMLERİ Sistemlerimizin tamamı SENNHEISER marka olup, her türlü toplantının ihtiyacına cevap verebilecek düzeydedir.
SATIŞ VE PROJELENDİRME Firmamızın deneyimi ile profesyoneliğini birleştirerek size donanımlı satış ekimizle projelerinizde hizmet vermekten onur duyarız.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: