KİRALIK KARAVAN RÖMORKLÜ

450 ₺

 (Günlük)

Açıklama

İlan Türü : Günlük Kiralık
Tarih : 27 Eylül 2019
Konum : Tatlıkuyu, Gebze Center, Gebze/Kocaeli, Türkiye

Kiralık karavan römorklu, günlük kiralama römorklu araç çekisiyle çekilebilir.

Kiralık çekme karavanımızda; çift katlı ranzası, mutfak, köşem koltuğu, duşakabini, mini buzdolabı, lcd tv bulunmaktadır ve hepsi faal çalışmaktadır.

Karavanımız Gebze / Kocaeli’nde bulunmaktadır. Fiyat makul tutulmuştur.

Kiralama şirketi vs değilim direkt karavan sahibiyim.

05536574034

Çekme karavan kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

Çekme karavan kiralarken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta şunlardır:

  1. Çekme karavanın boyutları: Çekme karavanın boyutlarının seyahat ettiğiniz yollar ve park etme alanlarına uygun olması önemlidir.
  2. Traktörün kapasitesi: Çekme karavanı çekecek olan araçnın (traktör) güç ve kapasitesine dikkat edin. Bu, çekme karavanın yüksekliği, ağırlığı ve boyutları gibi özelliklerine göre değişebilir.
  3. Güvenlik özellikleri: Çekme karavanın güvenlik özelliklerine dikkat edin, özellikle fren sistemleri, hava yastıkları gibi önemli donanımların varlığına bakın.
  4. Donanım ve ekipmanlar: Çekme karavanın içinde yer alan donanım ve ekipmanların sayısı ve kalitesine dikkat edin. Özellikle mutfak ekipmanları, ısıtma/soğutma sistemleri ve güç kaynakları gibi öğelerin yeterli olması önemlidir.
  5. Sigorta: Kiralama sırasında sigorta yaptırmayı unutmayın. Bu, çekme karavanın hasar görmesi durumunda sizin için önemli bir güvencedir.
  6. Kiralama koşulları: Kiralama koşullarını iyi okuyun ve anlayın. Özellikle iade koşulları, ekstra ücretler ve sigorta gibi konulara dikkat edin.
  7. Kiralama şirketi: Kiralama yapacağınız şirketin güvenilir ve düzenli bakım yaptırdığından emin olun. Ayrıca, müşteri yorumlarını okuyarak şirket hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Konum

Tatlıkuyu, Gebze Center, Gebze/Kocaeli, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst