Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 21 Kasım 2017
Konum : Merkez Mahallesi, 6. Sokak, Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Kiralık Iveco Makyaj Karavanı; kiralık makyaj karavanı arayan set ekipleri için ideal bir seçenektir. Firmamız bilgileriniz aşağıdan okuyabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılında önce itibar sonra kazanç felsefesiyle kurucularının taşımacılık sektörünün tabanından gelme sebebiyle daha emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.

Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri kiralık makyaj karavanı kiralamak isteyen müşterilerimize en iyi karavanı en uygun fiyatla sunmaktadır. Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimiz sayesinde geçmişte karşılaşmış oldukları problemlere ve gelişen ihtiyaçlarını kayıtlarımıza geçirerek gelecekte aynı problemlerin yaşanmaması ve ihtiyaçların karşılanması sağlamış oluyoruz.

Firmamız kuruluşundan bu güne teknolojiyi takip etmiş yeniliklere anında uyum göstererek bünyesine en yeni ve iyi karavan araçlarını temin etmiştir.

Kiralık makyaj karavanı sürücülerimiz belirli zamanlarda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimlerle ve kurslara tabi tutulmaktadırlar.
Sürücülerimiz karavan kullanma belgeli iş deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü kişilerdir.
Karavanlarımızın tamamı yeni , konforlu iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan periyodik bakımları yapılmış trafik kasko mali mesuliyet sigortası, ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Mesai kaybına sebebiyet vermeden karavanlarımızla zamanında temiz ve konforlu hizmet sağlıyoruz.

Aylık müşteri memnuniyet anket formu düzenleyerek sizin görüş, istek ve şikayetlerinizi dikkate alarak karavanlarımızda gereken tüm değişiklikleri yapıyoruz.

 

 

Konum

Merkez Mahallesi, 6. Sokak, Bağcılar/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst