Açıklama

Tarih : 10 Mart 2023
Konum : Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye

Kiralık Helikopter, İstanbul turu, video klip, reklam çekimleri, evlilik teklifi, Doğum günü sürprizi, yada sizin sevdiklerinize yapacağınız sürpriziler  için Helikopter kiralama servisimiz

Kiralık Helikopter

Kiralık helikopter İstanbul turu, İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini havadan görme imkanı sağlayan bir tur hizmetidir. Bu tur hizmeti, özel günlerde, iş toplantılarında veya turistik amaçlı kullanılabilir.

Kiralık helikopter İstanbul turu genellikle Atatürk Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlar ve tur boyunca turistlere İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri havadan tanıtılır. Bu yerler arasında Boğaz Köprüsü, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi ve Yerebatan Sarnıcı gibi popüler turistik yerler bulunur.

Kiralık helikopter İstanbul turu, genellikle 20-30 dakika kadar sürer ve tur boyunca turistlere helikopterden fotoğraf çekme imkanı da sağlanır. Tur, havadan İstanbul’u keşfetmek isteyenler için farklı bir deneyim sunar ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı verir.

 

 

Konum

Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst