For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Diğer

Kiralık Hasta Karyolası ( 2 Motorlu Eko-1 )


  • Kiralık Hasta Karyolası ( 2 Motorlu Eko-1 )

Açıklama

Fiyat : ₺250.00
Tarih : 9 Ocak 2018
Konum : Fetih Mah. Somuncu Baba Sok. No:53/B Ataşehir-İSTANBUL

Kiralık Hasta Karyolası ( 2 Motorlu Eko-1 )

En Ucuz Hasta Yatakları Satış Fiyatları 02164052525 – 05302865343 
Ev tipi, düğmeli el kumandasıyla baş ayak kısmı hareket eden, 2 motorlu ekonomik hasta karyolası.
Medikalblog Store Hasta karyolası ihtiyaçlarınız için çeşitli seçenekler sunarak size en uygun ve ekonomik fiyata çözüm sunmaktadır. Hasta yatağı hastanelerin olmazsa olmazıdır diyebiliriz. Hasta yatağı ihtiyaçlarınız için Medikalblog Store uzun yıllardır sunduğu hizmet kalitesini sürekli geliştirmekte ve gelişen teknolojiyle birlikte ürün gamını ( arge çalışması ) yenilemektedir.

Sağlık için Medikalblog Store sizlere hasta yataklarıhasta karyolası ve hasta yatağı, dışında da sağlık ürünleri sunmaktadır. muayene masası, masaj masası, manuel terapi masası, cilt bakım koltuğu, tüm hastane malzemeleri gibi ürünleri de hizmetinize sunmaktadır.

Medikalblog Store Karyola Kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Böylelikle hastanenin hasta karyolası konusunda anlık yetersiz kalmasının önüne geçilebilmektedir. Bunun yanında evde bakmak zorunda olduğunuz hastanız için de hasta karyolası kiralayabilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Medikalblog Store ile artık hasta yatağı ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Siz de medikal ürün desteği almak ve bu ayrıcalığı yaşamak isterseniz Medikalblog Store mağazamızı ziyaret edebilir ürünleri inceleyebilir ve siparişleriniz için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ev tipi hasta karyolası, 2 motorlu, el kumandası ile baş, ayak ve sırt hareket ettirilen, serum askılıklı 2 yıl garantili, 10 yıl yedek parça garantili firmamız tarafından imal edilen medikal üründür.

Ürün Kodu : 2 Motorlu ekonomik hasta karyolası Eko-1Konum

Benzer İlanlar

Üst