For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Diğer

Kiralık Hasta Karyolası 0530 286 53 43


  • Kiralık Hasta Karyolası 0530 286 53 43

Açıklama

Fiyat : ₺350.00
Tarih : 16 Kasım 2017
Konum : Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sokak, no 53 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Kiralık Hasta Karyolası 0530 286 53 43 

2 motorlu hasta karyolası baş ve ayak kısmı hareketli 4 korkuluklu model. 

Hasta Yatağı Fiyatları Ve Kiralama İmkanı

Hasta yatakları, uzun süreli bir rahatsızlıkları bulunan ve tedavi görmek zorunda kalan bireyler tarafından tercih edilen sağlık ürünleri olmak ile birlikte pek çok modeli de yer almaktadır. Bireylerin konforlu bir şekilde sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olan hasta yataklarında, manuel, elektrikli, 2 motorlu ve ahşap olmak üzere birbirinden farklı seçenekler yer almaktadır. Kiralık Hasta yatağı edinmeden önce ise bireylerin rahatsızlıklarına uygun bir modelinin tercih edilmesi faydalı olacaktır.

Piyasada uygun fiyatlı olması ve avantaj sağlaması nedeniyle havalı hasta yatağı modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Özel olarak daha öncesinde şişirilen ve hasta karyolaları üzerine konulan, bu tür yataklarda, sırt yüzeyi daha fazla hava aldığı için uzun süreli istiharat dönemlerinde herhangi bir deri sorunu ile daha az karşılaşılmaktadır. Üstelik havalı yataklar, diğer yataklara göre daha konforlu ve pratik ürünler olarak bilinmektedir.

 

Kiralık hasta yatakları da günümüzde son derece artmış olmak ile birlikte, bireyler bütçelerine uygun olan ürünleri belirli bir süre ile kiralamaktadırlar. Bu tarz yataklar, medikal ürünler olması nedeniyle benzerlerine göre daha yüksek fiyatlar üzerinden satılmaktadırlar. Böyle bir durum karşısında da hastalar, yatakları kiralayarak tedavi süreçlerine daha uygun fiyatlar ile destek olabilmektedirler. Piyasada pek çok medikal mağazada ve firma da kiralık yatak imkanları yer almaktadır. Fiyatları da kiralanan ürünün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. 

Kiralık Hasta Karyolası Yatağı İstanbul, 2.el hasta yatağı fiyatları, hastane yatağı kiralama, ev tipi hasta yatakları, havalı hasta yatağı, tuvaletli hasta yatağı fiyatları, hasta yatağı devlet karşılıyormu, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, hasta yatağı istanbul.  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Benzer İlanlar

Üst