Kiralık Görüntü ve Ses Sistemleri

0 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 22 Kasım 2017
Konum : rumeli caddesi

Misyonumuz

Müşterilerimiz velinimetimizdir ilkesini benimseyerek;

Müşterilerimiz için yenilikçi fikirler  geliştirmek, beklentilerine kaliteli hizmet ve istikrarla cevap vermek başlangıçtaki önceliğimizdir.
Hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak öncelikli görevlerimiz arasındadır. Daima ”en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.
Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak oluşturmaktır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek;
Küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere sermayenin hakkı olan kârı çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak oluşturmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek ana ilkemizdir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

“Başka bir arayışı olmayanın başka bir buluşu da olamaz. Daha iyi olmayı başaranlar, daha iyi olmanın yolunu arayarak yaşadılar ilkesini benimseyen bir işletme olmak bir başka temel ilkemizi oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

İşletme faaliyet göstereceği sektörlerde Hizmet Sektöründe yaptığı işler ve  kendine has bir tarz geliştirerek sektör tarafından bilinen ve aranan bir işletme olabilmek. Yapılan işlerin hem kullanıcılar, hem potansiyel müşteriler, hem de rakipler açısından firmamızın imzası olarak algılanmasını sağlamak, girişimde bulunduğumuz diğer sektörlerdede sürekli kendimizi ve ürünlerimizi yenileyerek sektörde öncü firmalardan biri olabilmek ve kurumsallaşıp ülke çapında bir marka olabilmek ve yeni istihdam olanakları sağlayabilmektir.
Odaklandığı sektörlerde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan herkes tarafından tercih sebebi olan itibarlı bir şirket olmaktır.

 

 

Konum

rumeli caddesi
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst