For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Müzik Aletleri

Kiralık Gitar ve Müzik Aletleri


  • Kiralık Gitar ve Müzik Aletleri

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 17 Kasım 2017
Konum : Şahkulu Mahallesi, Galip Dede Caddesi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Türkiye müzik sektöründe 1994 yılından beri BARKAT Müzik aletlerinde satış müdürü olarak faaliyet gösteren FERHAT KARATAS, engin tecrübesini 2003 yılında Beyoglu tünelde LA-FA Müzik aletleri şirketini kurarak sürdürmeye devam etmiştir.Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz kaynak teknolojisi alanında gerçekleştirilen en büyük yatırım olarak nitelenen LA-FA Müzik ülkenin dört bir yanına hizmet vermiştir.

Ürün yelpazesini müşterilerden gelen istemlere göre genişleten LA-FA, ülkemizin en modern firmalardan birini kurmuştur. Amerikalı mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı KRK VXT referans monitörlerinin Türkiye temsilcisi olmustur. Dünyaca ünlü sampler sesler üretimi deyince akla gelen tek marka olan AKAİ türkiye dağıtımı ve amerikan yapımı olan ULTİMATE keyboard standı apex ax-48 ve ax-90 klavye standı türkiye dağıtımı yine firmamızda olup İngiliz mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı VİVO elektro kemanların Türkiye distribitörü olmustur İtalyan mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı ORLA org ve piyanoların Türkiye distribitörü olmustur.  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Benzer İlanlar

Üst