Kiralık Gitar ve Müzik Aletleri

0 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 17 Kasım 2017
Konum : Şahkulu Mahallesi, Galip Dede Caddesi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Türkiye müzik sektöründe 1994 yılından beri BARKAT Müzik aletlerinde satış müdürü olarak faaliyet gösteren FERHAT KARATAS, engin tecrübesini 2003 yılında Beyoglu tünelde LA-FA Müzik aletleri şirketini kurarak sürdürmeye devam etmiştir.Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz kaynak teknolojisi alanında gerçekleştirilen en büyük yatırım olarak nitelenen LA-FA Müzik ülkenin dört bir yanına hizmet vermiştir.

Ürün yelpazesini müşterilerden gelen istemlere göre genişleten LA-FA, ülkemizin en modern firmalardan birini kurmuştur. Amerikalı mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı KRK VXT referans monitörlerinin Türkiye temsilcisi olmustur. Dünyaca ünlü sampler sesler üretimi deyince akla gelen tek marka olan AKAİ türkiye dağıtımı ve amerikan yapımı olan ULTİMATE keyboard standı apex ax-48 ve ax-90 klavye standı türkiye dağıtımı yine firmamızda olup İngiliz mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı VİVO elektro kemanların Türkiye distribitörü olmustur İtalyan mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı ORLA org ve piyanoların Türkiye distribitörü olmustur.

 

 

Konum

Şahkulu Mahallesi, Galip Dede Caddesi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst