İlan tarihi 17 Kasım 2017 / 214
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : 360 Derece Kamera
Konum : Bostancı Mah.

Bir tanıtımı etkili kılan TEKNOLOJİ DEĞİL, onun arkasından bakan GÖZ’dür.Kendinize bizim gözümüzden BAKIN

Flycam Productions, sinema kalitesi ultra HD havadan video çekimleri desteğinde kurumsal ve etkinlik hikayeleri üreten kreatif bir prodüksiyon ajansıdır. Gerçek ve kurumsal hikayeleri senaryolaştırarak, sıra dışı hikayeleri ömür boyu hafızalardan silinmeyecek şekilde ekranlara yansıtırız. Bu hikayeler kimi zaman bir hayat hikayesi, kimi zaman bir sportif başarı kimi zaman ise kurumsal bir tanıtımdır…
18 yıllık sektör tecrübesiyle yüzlerce projede en tanınmış kurusal firmaların hemen hemen tamamıyla çalışma fırsatını yakaladık. İddialı olduğumuz konular kurum tanıtım filmleri ve 3 boyutlu animasyonlar.
Havadan çekim hizmetleri alışılagelmiş görüntüleme hizmetlerinden farklıdır. Prodüksiyon sektöründe yeni bir bakış açısı, yeni bir soluktur. Etkili kullandıldığı taktirde görsel anlatımlara derinlik ve anlatım çarpıcılığı katar.

Havadan görüntüleme yüksek teknolojinin kamera arkasındaki gözü göklere taşımasıdır. Havadan çekim hizmetlerinin kurumsal sunumların sadece bir parçası olduğu gerçeğini unutmadan çalışırız. Bu vizyon sayesinde gerçek anlamda müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerini daha etkin şekilde tanıtmalarına yardımcı oluruz.
Hikayenizi bizimle paylaşın.
Birlikte hayaller kuralım, amatör ruhumuzu tecrübelerimizle birleştirelim.
Ortaya çıkacak çalışmayı seveceksiniz.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: