İlan tarihi 27 Mart 2018 / 54
Fiyat : ₺ 250.00
Kategori : Kamera
Konum : Üsküdar

1 Günlük Fiyatı

250 TL

3 Günlük Fiyatı

 

500 TL

5 Günlük Fiyatı

800 TL

Ekipman İle Beraberinde Gelenler;

  1. Blackmagic 4K Body
  2. 2x 128 GB SSD Kart
  3. 1x Swift Akü
  4. Şart Adaptörü
  5. DC Adaptörü
  6. SSD Aktarım Cihazı

Kiralık blackmagic 4k kamera , 4K raw, 4K Proses ve HD proses formatlarında kayıt yapmaktadır. Uzun Metraj sinema filmi, Kısa Film Çekimi, Klip çekimi ve Tanıtım Filmi Çekimleri için çok uygun bir kameradır. Kameranın video kalitesi DSLR fotoğraf makineleri – Canon Mark 3 veya Canon Mark 2 ye göre çok daha yüksektir.

kiralık blackmagic 4k ile Kayıt yaptığı formatların verdiği imkan ile montajda renk düzenleme (color correction) imkanı çok yüksektir. Renk düzenleme sonuçları Canon mark 3’e göre çok daha başarılıdır. Kameraya Canon objektifler ve sinema objektifleri bağlanabilmektedir. Kullanımı oldukça kolaydır. Dokunmaktik ekran ile tüm menüye ulaşılabilmektedir. Blackmagic 4k kiralama için mail atarak veya arayarak bilgi alabilirsiniz…

Kayıt medyası olarak SSD kullanıyor. Burada önerilen SSD’leri kullanmanız gerekiyor. Eğer düşük hızlı SSD’ler kullanıyorsanız drop frame yapma ihtimali yüksek. Kameranın dahili bir bataryası var. kameranın dahili bataryası tam dolu anında 30-45 dakika arası çalışıyor. Bataryayı değiştiremediğiniz için harici bir batarya kullanmak gerekli. 4K Prores çektiğinizde film ve video resim stilleri arasından seçim yapabiliyorsunuz. Film, Video’ya göre daha desature ve puslu bir resim stili. Raw çekim yapıyorsanız film resim stilini kullanabiliyorsunuz. Kameranın gövdesi bir fotoğraf makinasından farklı olarak aliminyum. Bu da ona retro bir görüntü veriyor. Ama ergonomik olarak elde yapılan çekimlere pek uygun değil. Bu durumda farklı aksesuarlar kullanmanız gerekiyor.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: