0 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 16 Kasım 2017
Konum : Ulus, Ankara, Türkiye

Dedektör sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmamız, müşterilerin bu alanda ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri bir arada sunmak için çalışmaktadır. Sektörde birçok dedektör şirketi bulunmakta ancak bunlardan çok azı tam hizmet olarak faaliyet göstermektedir. Bizim amacımız müşterilerin tek yoldan tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve bunu yaparken en iyi hizmeti sunmaktır.
Müşterilerimize, en iyi hizmet stratejilerini kullanarak, memnuniyetlerini en üst düzeye çıkaracak ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Alıcı-satıcı mantığından uzak bir ilişki ile müşterilerimize bir çözüm ortağı ve güvenilir bir dost olmak için çalışıyoruz.
Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışan ekibimiz isteklerinize tam anlamıyla karşılık vermeyi hedefliyor. Uzman kadromuz ve son teknoloji dedektörlerimizle sizler için en iyi olanı ortaya koyacağımıza inanıyoruz.
Define dedektörleri , Güvenlik Dedektörleri , Endüstri cihazları ve daha birçok hizmeti ile en geniş kapsamlı çalışan şirket olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Siz de bizi seçerek sınırsız hizmetin ne demek olduğunu anlayacaksınız.
Bulunduğumuz konumumuz ve güvenimizden uzaklaşmadan, her geçen gün sistemlerini bir adım daha önde tutabilmektir.

 

 

 

Konum

Ulus, Ankara, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst