For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Sahne ve Set Ekipmanları

Kiralık 800 Watt Tungsten 3’lü Işık Seti


  • Kiralık 800 Watt Tungsten 3’lü Işık Seti

Açıklama

Fiyat : ₺100.00
Tarih : 27 Mart 2018
Konum : Çengelköy Mahallesi, Üsküdar/İstanbul, Türkiye

1 Günlük Fiyatı

100 TL

3 Günlük Fiyatı

 

200 TL

5 Günlük Fiyatı

 

300 TL

Ekipman İle Beraberinde Gelenler;

  1. 3x 800 Quartz Kafa
  2. 3x Işık Ayağı
  3. 3x DC Kablosu
  4. 2x Uzatma Kablo
  5. Filtreler

Kiralık kırmızı kafa ışık seti Video ve fotoğraf çekimlerinizde basit bir aydınlatma şekli olarak kullanabilirsiniz. Önüne takacağınız filtre ile gün ışığına çevirip kullanımınıda sağlayabilirsiniz.

Işık sıcaklığı 3200 kelvin olup ileri geri focus yapabilirsiniz. Katlanabilir 4 kapaklı bandor ile ışık açısını değiştirebilirsiniz. Üzerindeki güç düğmesi ile güç ayarı yapabilirsiniz.

Halojen lamba kullanan ve 3200 Kelvin ışık veren kaynaklar Kırmızı Kafa ışık kiralama ismi ile ün kazanmıştır.

Kırmızı Kafalar fotoğraf sektöründe genelde 1000w veya 800w olarak üretilmektedir. Renk sıcaklığı 3200 Kelvindir. Gün ışığı vermez. Kaynaktan çıkan ışık sarı renk olarak nitelendirilebilir ve kırmızıya yakındır. Renk sıcaklığından dolayı kırmızı kafalarda ısınma problemide vardır. Bu durum ürün 1 saat aralıklarla çalıştırılarak aşılabilir. Kullamı çok kolaydır. Işık şiddeti ayarlanabilir veya ayarlanamaz olmak üzere iki çeşit mevcuttur. (Dimerli-Dimersiz). Eğer dimerli bir kırmızı kafa set alınırsa ışığın gücü ayarlanabilir ve istenilen şiddette kullanılabilir.

Kırmızı kafa setler ile birlikte taşıma çantası gönderilmektedir. İsteğe göre kapak sistemini ışığı yönlendirmek için kullanabilirsiniz. Ancak kullanımına dikkat etmek gereklidir. Uzun süre barndoor kapak kullanılarak ışık açık bırakılmamalıdır. Filtreler ve kapak sistemi ısıdan dolayı eriyebilir. Bütün bu dezavantajların yanı sıra video çekimlerinde performansı çok iyidir. Herhangi bir titreme yapmaz. Beyaz ayarı ( White Balance ) ayarı yapılarak sarı ışığın etkisi azaltılarak doğru renkler yakalanabilir.Konum

Benzer İlanlar

Üst