For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Diğer

Kiralık 3 Motorlu Hasta Karyolası


  • Kiralık 3 Motorlu Hasta Karyolası

Açıklama

Fiyat : ₺400.00
Tarih : 29 Ocak 2018
Konum : Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sokak, Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Fiyat temsilidir. Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

HASTANE YATAĞINDA ÖZEL ÜRETİMLER

Hastane yatağı üretimi ve temini konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile her zaman hastaların konforu ve tedavilerinin pozitif bir ortamdan oluşturulabilmesi sağlanmaktadır. İyi bir hasta yatağı tedavinin sürecini doğrudan etkileyeceği gibi hastanın tedavi süresinde farklı cilt ve eklem şikayetlerine sahip olmasını da engellemektedir. Firmamız üretmiş olduğu yataklarda daima söz konusu şikayetleri merkeze alarak çözümler üretmektedir. Hastane yataklarının olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alan tekerlekli hareket sistemleri doğaldan ürün üzerinde yer almaktadır. Talep doğrulusunda tekerleksiz stabil modellerde ortaya çıkabilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda tekerleri değiştirebilmeniz de sunulan özelliklerdendir.

                Hastane yatağı ihtiyaçlarına karşın üretmiş olduğumuz ve temin ettiğimiz tüm yataklarda ilk önceliğimiz dayanıklılık esaslarıdır. Bu alanda hastanenin çok daha uzun süre ile yatağı kullanabilmesi için özel önlemler alınmıştır. Bu önlemlerden ilk paslanmaz çelik kullanılmasıdır. Üretmiş olduğumu tüm yataklar paslanmaz çelik ürünlerden oluşturulmuştur. Bu sayede kırılma ya da sıvılara bağlı olarak paslanma sorunları ortadan kalkmaktadır. Yatak üretiminde hafifliğin öneminin bilincinde olarak ortaya çıkarmış olduğumuz tüm ürünlerde ergonomik tasarımlar ve hafiflik bir arada sunulan özelliklerdendir. Hastane yatağı satın alımlarında talep doğrultusunda oluşan tüm ihtiyaca cevap verebilme alt yapısına sahip olan bir firma olarak tüm talebin aynı kalite de olması için tüm üretimlerimizin kontrolleri detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Hastane yatağı Özellikleri

Hastane yatağı Söz konusu olduğunda bir takım özellikler ürünlerde stabil olarak yer almalıdır. Bu özelliklere yakından baktığımızda karşımıza ilk çıkan;

·         Sabitleme bölümleri bulunmaktadır. Bu sayede yatak istenilen bölgelere kilit ile sabitlenebilmekte ve deprem gibi istenmeyen durumlarda yatağın hareket etmesi ve devrilme riski minimuma indirilmektedir.

·         Sırt bölgesi ayarlanabilir ürünlerdir. Talep doğrultusunda hastane yatakları motorlu ya da motorsuz ürünlerde sırt bölgesinde açı yükseltme olanaklarına imkan sunmaktadır. Bu sayede hasta gün içinde pozisyon değiştirebilmektedir.

·         Ayak bölgesinde açı değişikliği yanı sıra yükseklik değişikliği uygulanabilmektedir. Bu sayede başta kırıklı astalar olmak üzere ayak ameliyatlarından çıkan hastalar için ideal konfor ortamı oluşturulmaktadır.

·         Hastane yataklarında baş kısmı ve ayak kısmında yer alan korumalar çıkartılabilir parçalardır.Konum

Benzer İlanlar

Üst