KARAKÖY’DE ÇOK AMAÇLI YÜKSEK TAVANLI KİRALIK STÜDYO

200 ₺

 (Günlük)

Açıklama

İlan Türü : Günlük Kiralık
Tarih : 15 Kasım 2019
Konum : Hacımimi, Galata Mandırası Sk. no 22, 34425 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

STÜDYOMUZUN ÖZELLİKLERİ

Greenbox ve Beyaz sonsuzluk perdesi.

Amfi ve sinema ses sistemi.

Oyun Sahnesi.

Panaromik 360 Teras.

140 inc akıllı projeksiyon.

STÜDYOMUZUN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

4 metre tavan yüksekliği.

140 m2 tek salon.

2 adet RGB LED spot ve ışık masası.

Not: Fiyat temsilidir,kullanım isteklerinize göre fiyat çalışması yapılacaktır.

Vusto Galata olarak kiralık çekim stüdyosu kapsamında sizlere eksiksiz hizmet vermek için yola çıktık. Boğaz manzaralı terasımız ve özel tasarladığımız stüdyomuzda gerçekleştirmek istediğiniz çekimlerde sizlere en ideal ortamı sunmayı hedefliyoruz.

Stüdyomuz ve terasımız katalog, model, moda, tekstil, cast, ürün, yemek ve kişiye özel portre fotoğraf çekimlerinin yanı sıra youtube videoları, röportaj, tanıtım, eğitim, müzik, reklam, dizi ve film çekimleri için de kullanılabilir.

140 metrekare ve 80 metrekare olmak üzere iki katlı ve boğaz manzaralı terasımız bulunmaktadır. Terasımızdan Haliç ve İstanbul boğazının yanı sıra Topkapı Sarayı, Ayasofya, Galata Kulesi, Süleymaniye Camii, Kız Kulesi, Doğan Apartmanı ve Tophane-i Amire gibi İstanbul’un en önemli tarihi mekanları görülebilmektedir.

140 metrekarelik stüdyomuzun tamamı çekim için kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Stüdyomuz 4 metre tavan yüksekliğine sahiptir ve 10 metre şaryo kurulabilecek bir genişliktedir. Kalabalık set ekibinizi stüdyo çekimleri sırasında terasımızda ya da teras çekimlerinde stüdyomuzda konumlandırabilirsiniz.

Tarihi yarımadanın yanı başındaki merkezi konumu ile stüdyomuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Stüdyomuz Şişhane metro durağının istiklal çıkışına 10 dakika, Tophane tramvay durağına 5 dakika ve Karaköy Vapur iskelesine 7 dakika yürüme mesafesindedir. Stüdyomuza 100 metre mesafede 24 saat açık otopark bulunmaktadır. Stüdyomuzun içine kadar inen asansörümüz vasıtası ile ekipmanlarınızı rahatça taşıyabilirsiniz.

 

 

 

Konum

Hacımimi, Galata Mandırası Sk. no 22, 34425 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst