For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İş Makineleri & Sanayi İş Makineleri

Jeneratör Kiralama


  • Jeneratör Kiralama

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 20 Kasım 2017
Konum : Türkiye

Kiralik jeneratör olarak 30 kVA’dan baslayip 2000 KVA’ya kadar ulasan, elektrik enerjisi bulunmayan herhangi bir tesise yuzlerce megawatt enerji saglamaya kadar varan genis urun yelpazemiz ile size maliyet avantajli cozumler sunmaktayiz.

Aggreko 50 ülkedeki  194  lokasyon ve  5700  çalışanı  ile dünyanin  en geniş kiralık jeneratör filosuna sahiptir.

Aggreko son 50 yıldır müşterilerine enerji konusunda değişen  ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır; Jenaratörlerimiz kendi tasarım amaçlarımız doğrultusunda  İskoçya’daki fabrikamızda en doğru mühendislik ve çevre standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

  • Ozel ses yalıtımlı düşük ses aplikasyonlarına uygun kabinli ve konteyner tip Jeneratörler (Konserler, Etkinlikler Film setleri)
  • Gemicilik sektöru için Tersaneler ve Gemi güvertesinde çalışabilecek sessiz dizel jeneratörler.
  • Doğalgaz , Biogaz yada LNG yakıtlı konteyner tipi hazır gaz jeneratörleri.
  • İnşaat şantiyelerinde kullanılabilecek  Elektrik enerjisi icin yakıt tasarrufu sağlayan jeneratör kiralama hizmetimiz.
  • Rüzgar Türbinleri için elektrik enerjisi sağlanana dek sistemin montajı, yük bankalari ve dizel jeneratörlerimiz ile rüzgar türbininin testlerinin yapılması.
  • Madencilik sektörünün değişken enerji ihtiyaçları  (Altın, gümüş, bakır, kömür, nikel vb.madenciliği).

Tüm bu ekipmanlar, teknik uzmanlarımız tarafindan yerinde keşif yapılarak temin edilmekte  ve tüm sistemin  bakımları Aggreko eğitimli personeli tarafından yapılmaktadır. Konum

Benzer İlanlar

Üst