İlan tarihi 14 Kasım 2017 / 175
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Jeneratör
Konum : Yenimahalle

Hertürlü kapsamlı jenaratör üretimi, bakımı, onarımı, bunlarla ilgili yedek parça imalatı, jenaratör ünitelerinin kurulması, jeneratörlere kabin yapılması, montaj işlemlerinin yapılması, yedek parça ve aksamlarının boyanması, boyattırılması, alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

 

 

 

JENERATÖR ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARIN ALTINI ÇİZMEK İSTERİZ.

1. Jeneratör alırken mutlaka ana konusu jeneratör olan ve servislerini aynı firmadan alacağınız noktalardan almalısınız.
2. Mutlaka satış sözleşmesi yapmalı; Jeneratörün gücü, Markası, Motoru fiyatı ve ödemeleri net ve anlaşılır olarak yazılmalıdır.
3. Müşteri eğer ikinci el bir jeneratör tercih etmişse mutlaka garanti istemelidir. Garanti verilmeyen ürünlerde sorunlar yaşayabilinmekte bu da müşteri firma ilişkilerine zarar vermektedir.
4. Alınmış olan tekliflerde kıyaslama yaparken mutlaka birbirine yakın olan firmaların ürünleri kıyaslanmalı en iyi ürünlerle, ismini bile bilmediğiniz bir markanın kıyaslanmasını yapmak doğru olmayacaktır.
5. Güç keşfi mutlaka işinde tecrübeli uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Firma tarafından yapılan güçte sorun olması durumunda tüm masrafların karşılanarak jeneratörün geri alınması sağlanmalıdır.
6. Şuda unutulmamalıdır. Periyoik bakımla jeneratörünüzün önrünü uzatabileceğiniz gibi kesintisiz bir hizmette sağlanmış olacaktır.

Tüm müşterilerimize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: