Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 14 Mart 2018
Konum : Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Kiralık Iveco Makyaj Karavanı

Kiralık Iveco Makyaj Karavanı: Tatil Amaçlı Şoförsüz Yaşam Karavanı Kiralama Hizmetimiz Başlamıştır.

Alkovenli 6 Kişilik Motokaravan Kiralama Bedeli Günlük 450 TL Minumum Kiralama Süresi 10 Gündür. Camper Motokaravan 3 Kişilik Karavan Kiralama Bedeli  Günlük 400 TL Minumum Kiralama Süresi 10 Gün Rezervasyon Alınmaktadır. Karavan kiralama ihtiyaçlarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

* BOYUTLAR 5.20 m x 2.25 m* Klima* Kamera Sistemi
* Televizyon + Uydu Yayını+ Dvd* Kahve Makinası* Makyaj Aynası
* Buzdolabı* RADYO TEYP* Webosto

Kiralık Makyaj Karavanı ile Neler Yapabilirsiniz?

Kiralık makyaj karavanı, genellikle güzel sanatlar, sinema veya televizyon gibi alanlarda çalışan kişilerin kullandıkları, yüz ve bedenlerine makyaj yapmak için gerekli olan tüm malzemelerin ve aletlerin bulunduğu bir aracılıktır.

Bu araçların yanı sıra, kiralık makyaj karavanı aynı zamanda makyaj yapılacak kişinin rahatça oturabileceği bir alan ve genellikle güzel sanatlar, sinema veya televizyon gibi alanlarda çalışan kişilerin rahatça çalışabilecekleri bir çalışma ortamı da sağlar. Kiralık makyaj karavanları, özellikle çekimler sırasında çalışan makyaj artistlerinin işini kolaylaştırmak için tasarlandı ve kullanıldı.

 

 

Konum

Bağcılar/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst