For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Diğer

Hobi Bahçesi


  • Hobi Bahçesi

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 14 Kasım 2017
Konum : Bozhane Köyü, Bozhane Mahallesi, Profesörler Sitesi Beykoz/İstanbul, Türkiye

Hobi bahçeciliğiyle, şehrin karmaşasında yoğun bir hayat temposu içinde yaşayan kişi, kendisi ve sevdikleri için doğayla iç içe, kaliteli ve keyifli vakit geçirme imkânı yaratmış olur. Ayrıca hobi bahçeciliğiyle uğraşan kişiler, taptaze organik sebze ve meyve tüketimi ile kendilerinin ve sevdiklerinin sağlıklı bir yaşam sürmesine katkı sağlar.

Çevre ve sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında yaklaşık 8 yıl önce başlatmış olduğumuz, Yemyeşşil isimli hobi bahçeciliği projesiyle İstanbul’da bir ilki geçekleştirerek, sonrasında birçok belediye ve özel sektör kuruluşuna ilham kaynağı olan yenilikçi bir faaliyete öncülük ettik. Yemyeşşil Hobi bahçesi,  8 yıldır bulunduğu bölge köylerinde yaşayan pek çok kadına da dönemsel iş imkânı sağlamaktadır.

Her yaşta insanın fiziksel ve ruhsal sağlığına katkıda bulunmak amacıyla başlatılan Yemyeşşil Hobi Bahçeciliği Projesi, doğayla baş başa vakit geçirmek ve ekolojik tarım yapmayı öğrenmek isteyen pek çok aileye güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.



Konum

Benzer İlanlar

Üst